Slavia – Motor ČB 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 4:0 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 2:3 (kon.)
Vsetín – Kladno 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Sobota 19.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 48. kolo

56:20
    Kladno si ještě v závěru třetí třetiny zahraje přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Michal Hryciow.

51:26
    Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za držení fasuje André Lakos.

39:36
    Přesilová hra pro Kladno, která pokud se ji nepodaří využít, bude pokračovat i na začátku třetí třetiny, dvě minuty za podrážení pro Antonína Pechance.

29:23
    Trend vylučování pokračuje, tentokrát se ovšem bude bránit domácí Vsetín, dvě minuty za hákování fasuje Tomáš Frolo.

26:41
    Jenže nedisciplinovanost hostů nebere konce, dvě minuty za podrážení tentokrát odjíždí odsedět André Lakos.

24:26
    Karafiát se vydal na individuální průnik skrz kladenskou obranu, byl však neodvoleně zastaven Brendonem Nashem, jenž oslabí svůj tým na dvě minuty za podrážení. Vsetínu se naskýtá možnost hrát po dobu jedné minuty a jednačtyřiceti vteřin v pěti proti třem.

24:07
    Vsetín navíc bude hrát další přesilovou hru, dvě minuty za hákování fasuje Petr Vampola.

22:32
    Kompletní počet hráčů na ledě nám však dlouho nevydržel, na trestnou lavici se znovu odebere kladenský hráč a znovu to je Jakub Strnad, jenž ostrým zákrokem atakoval Mitchelle Theoreta, verdikt zní dvě minuty za nedovolené bránění.

20:00
    Vsetín vstoupí do druhé třetiny v početní výhodě, dvě minuty za hákování vyfasoval Jakub Strnad.

17:42
    Vsetínští budou mít problémy, další dvě minuty za vystřelení puku mimo ledovou plochu fasuje Mitchell Theoret, Kladno má po dobu jedné minuty k dispozici dvojnásobnou početní výhodu.

16:42
    Přesilová hra pro Kladno, dvě minuty za podražení obdržel David Vítek.

13:04
    První vyloučení v dnešním utkání, dvouminutový trest čeká na kladenského Petra Hořavu, jenž se provinil proti pravidlům krosčekem.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 10. Kucharczyk (Slováček, Rác), 17. Rob (Frolo), 25. Teper (Rob, Pechanec), 32. Rob (Rudl), 33. Pitule (Kopta, Theoret), 43. Kopta (Pechanec, Frolo) – 1. Nash (Vampola)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, Hryciow, Slováček (A), Teper, Frolo, Jeřábek, Rudl – Vávra, Kucharczyk (A), Rác – Jonák (C), Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Karafiát, Šilhavý, Vítek.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Nash, Lakos, P. Hořava (C), Veber (A), Kehar, J. Říha – J. Strnad, Vampola, Svedlund (A) – Zikmund, Machač, Melka – Redlich, T. Kaut, Kružík – Š. Bláha, Vildumetz, Jelínek.

Rozhodčí: Přikryl, Kopeček – Lukš, Novák