Augsburg – Düsseldorf 1:2 (kon.) | Frankfurt – Freiburg 3:1 (kon.) | Hannover – W. Brémy 0:1 (kon.)
Leverkusen – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Stuttgart – Mohuč 2:3 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 0:1 (kon.)
VfB Stuttgart
2:3 (0:2)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 19.01.2019, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 18. kolo

To je pro toto utkání vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (17:34:04)

Druhý poločas byl vyrovnaný, balón měli více v držení domácí hráči, kterým se však nevedlo ohrozit branku. Třetí gól přidal z rohového kopu v 72. minutě Hack. Pak si vytvořil nějaké šance i Stuttgart, ale žádná se dlouho neujala. Branky se dočkali domácí až v 83. minutě, kdy si na centr naskočil González. O dvě minuty to bylo ještě zajímavější, když se prosadil Kempf. Domácí tlačili, dokonce trefili tyčku, ale vyrovnat se již nepovedlo. Tři body tak putují do Mohuče.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 13:5. Rohy: 13:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:16.

90+4

90+4
    Domácím se nepovedl nákop do velkého vápna. Müller bude vykopávat.
    90+4. Žlutá karta

90+4
    Žlutou kartu dostává Gerrit Holtmann (1. FSV Mohuč 05).

90+3
    Zieler musel po rychlém průniku předvést dobrý zákrok, ale stále drží naděje Stuttgartu na zisk bodu.

90+3
    Timo Baumgartl vystřelil z dálky přímo do míst, kde stál hostující brankář.

90+2
    Po rohovém kopu se domácí dopouští faulu. Mohuč si může na chvíli vydechnout.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!
    90. Žlutá karta

90
    Žlutou kartu dostává Santiago Ascacibar (VfB Stuttgart).

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Moussa Niakhaté.

86
    Už mohlo být vyrovnáno, po střele z velkého vápna zvoní za Müllerem tyč!

85
    Žlutou kartu dostává Daniel Brosinski (1. FSV Mohuč 05).
    85. Marc-Oliver KEMPF - 2:3

85
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Tak tohle bude ještě drama. Opět po další hlavičce už je to pouze o gól. Na centr si naskočil MARC-OLIVER KEMPF a dostal míč do sítě. Asistence: Insúa Emiliano.
    83. Nicolás GONZÁLEZ - 1:3

Matouš Vojáček

Branky: 83. N. González (Gentner), 85. Kempf (Emiliano Insúa) – 22. Ascacibar (vla.), 28. Mateta (Quaison), 72. Hack (Aarón)

Karty:   20. Kempf (STU), 90. Ascacibar (STU) – 85. Brosinski (MAI), 90+4. Holtmann (MAI)

VfB Stuttgart: Zieler – Ascacibar, Baumgartl, Kempf, Sosa (46. Emiliano Insúa) – Gentner, Aogo (46. N. González) – Esswein (78. Donis), G. Castro, Zuber – Mario Gómez.
    Náhradníci: Grahl – Badstuber, Beck, Emiliano Insúa, Thommy, Donis, N. González.

1. FSV Mohuč 05: F. Müller – Brosinski, Bell, Hack, Aarón – Öztunali, Malong, Gbamin – Mateta (87. Niakhaté), Boëtius (68. Holtmann), Quaison.
    Náhradníci: Zentner – Niakhaté, Holtmann, Maxim, Baku, Ujah, Abass.

Rozhodčí: T. Stieler – M. Jöllenbeck R. Kempter