Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 0:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 3:2 (kon.) | Písek – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 3:2 (kon.) | Tábor – SHK Hodonín 2:3 (0:1 po s.n.) | David Servis – Orlová 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Opava 1:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 19.01.2019, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 33. kolo

Krásný podvečer z havlíčkobrodské Kotliny. Dnes je na programu další utkání 2. ligy mužů. Domácí celek BK Havlíčkův Brod vyzve Bobry z Valašského Meziříčí. Utkání začíná v 17:00.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Šmíd, Semrád, Kulhánek, Vala, Kadeřávek – Michálek, Třetina "C", Přidal – Milfait "A", Matušík, Voříšek – Kuchta, Ludvík, Chlubna – Blinka, Kozlík, Beneš

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Slovák) – Weintritt, Báchor, Žák, Baroš, Holiš, Ostrčil – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec, Peška, Dalajka – Pořický, Martiník, Kuchařík – Andris, Paťava

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Robin Horký, Jiří Roupec.

00:01

00:01
    Hosté vyhráli vhazování a kombinují v obranném pásmu.

01:17
    Kuchta vyhrál buly v útočném pásmu na Ludvíka, který hned vystřelil, ale minul.

01:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., hákování).

01:57
    Ofsajd Bobrů.

02:07
    Bruslaři se po chybné přihrávce soupeře osvobozují.

03:03
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři využívají přesilovou hru! Tomáš Holiš přihrál zpoza branky na ONDŘEJE MARTINÍKA, který si vybruslil z levého kruhu a poslal střelu přímo pod horní tyčku Novákovy svatyně! Asistence: Tomáš Holiš, Jakub Pořický

04:37
    Kulhánek zkusil bekhendovou střelu z levého kruhu, ale nemířil přesně.

05:43
    Kozlík poslal k zemi Andrise, který se zvedá a je v pořádku.

06:14
    Přidal dobruslil nahozený kotouč a od levé tyčky se jej pokusil dostat do branky, ale brankář si svou klec pohlídal.

07:16
    Jan Milfait se proháčkoval do útočného pásma, ale kotouč mu byl odebrán u pravého hrazení.

08:03
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba brankáři mají chvilku na oddych.

08:22
    David Vala hned po vhazování vystřelil od modré čáry, Šurý skryl puk do výstroje.

09:05
    Daniel Paťava poslal tvrdou střelu z levého kruhu, puk nakonec skončil ve výstroji Nováka.

09:29
    Bobři jdou v první desetiminutovce úvodního dějství do dvoubrankového vedení! Stanislav Báchor vyhrál vhazování na Petra Seidlera, který vypálil od modré čáry. Brankář Čeněk Novák vyrazil puk před sebe, kde stál ROSTISLAV VANĚK, který poslal puk mezi betony brankáře! Asistence: Petr Seidler, Stanislav Báchor

12:17
    Tomáš Semrád vypálil od modré čáry do teploměru Šurého, který scvakl ruku k tělu.

12:52
    Havlíčkobrodští rozvíjí kombinace ve středním pásmu.

13:52
    Kuchta vybojoval v souboji za brankou soupeře kotouč, ale v okamžiku o něj přišel.

14:49
    Michálek zkoušel stahovačku u pravého hrazení, ale jeho pokus nebyl úspěšný.

15:57
    Rozhodčí odpískali hru vysokou holí ze strany Havlíčkova Brodu. Vhazuje se v obranném pásmu Bruslařů.

16:18
    Brunec vypálil z pravého kruhu, Novák vyrazil puk před sebe, kam ještě vyskočil a jeden z obránců netrefil poloprázdnou branku!

17:05
    Kadeřávek nahrál Blinkovi, ale jeho střela od modré čáry nebyl přesná.

17:27
    Forvardi Bruslařů napadají rozehrávky Bobrů, ale zatím nejsou úspěšní.

18:33
    Icing hostů.

19:08
    Semrád hledal před brankou Milfaita, ale jeho přihrávka nenašla hůl Milfaita.

20:00
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pořický – 2 min., faul kolenem).

20:00

Je konec první třetiny, ve které byli úspěšnější hráči Valašského Meziříčí. Úvodní branku zápasu dal Rostislav Vaněk, který si sjel z levého kruhu a poslal střelu pod horní tyč. Na Vaňka navázal Ondřej Martiník.

Střely: 13:16

20:01

20:06
    Třetina zavezl puk do pásma a Bruslaři kombinují před Šurým.

21:35
    Semrád vypálil od modré čáry, Milfait dorážel puk do prázdné branky, ale trefil jen tyč!

22:42
    Chlubna jel do útočného pásma, ale kotouč mu sebral jeden z beků Bobrů.

25:19
    Kuchařík vypálil z pravého kruhu, ale netrefil branku.

25:40
    Chlubna obral soupeře o puk a přihrál na Davida Kozlíka, který vypálil od modré čáry.

26:03
    Semrád vypálil od modré čáry do výstroje Šurého.

28:24
    Vala zachytil puk na modré čáře, ale vzápětí o něj přišel.

29:11
    Milfait tečoval nahození Šmída, ale branku minul.

30:42
    Kuchta vystřelil z pravého kruhu, ale jeden z beků vyrazil puk do bezpečí.

32:11
    Michálek zkusil kličku, ale o puk přišel a Bruslaři se musí bránit.

33:24
    Ofsajd Bruslařů.

33:49
    Luboš Voříšek zavezl puk do pásma a posílal puk na Třetinu, který jej nezpracoval.

35:14
    Čeněk Novák skočil rybičku proti Martiníkovi, který tak nezakončil.

35:59
    Havlíčkobrodští se nemohou dostat ke střele, obrana Meziříčí si dobře pokrývá modrou čáru.

38:49
    Voříšek byl sám před Šurým, ale poslal puk jen doprostřed branky!

40:00

Skončila druhá třetina, stav je stále 0:2. Šancí nebylo moc vidět.
    Střely ve druhé třetině 14:11. Třetí třetina začne v 18:40.

40:01

40:04
    Havlíčkův Brod vyhrál vhazování a dostává se do útočného pásma.

41:27
    Kulhánek našel rozjetého Milfaita, ale nakonec celá akce končí ofsajdem.

41:48
    Dalajka projel do útočného pásma, chtěl se natlačit až před Nováka, ale Semrád jej obral o puk.

43:15
    Vaněk zkusil střelu z otočky, ale Novák chytl puk do lapačku.

43:34
    Třetina přihrál zpoza branky na Voříška, který chtěl vypálit, ale Třetina mu vzal kotouč z hole a pálil z otočky, branku o kousek minul.

44:20
    Matušík pálil od modré čáry.

44:46
    Havlíčkobrodská družina je aktivnějším týmem.

45:42
    Semrád hledal rozjetého Přidala, který nezpracoval kotouč.

46:48
    Nepřesná rozehrávka Bruslařů končí zakázaným uvolněním.

47:27
    Brankář hostí vyjel pro kotouč za branku a se štěstím rozehrál.

48:24
    Martiník si pohrál s domácí obranou, ale ke střele se nedostal.

48:47
    Bobři jdou do tříbrankového vedení! Velkou chybu domácího obránce, který poslal puk před svatyni Havlíčkova Brodu vystihl PETR DVOŘÁK, který si bekhendovým blafákem položil Nováka a poslal puk za jeho záda!

49:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hrubost).

50:00
    Bruslaři vyhráli buly a osvobozují se.

50:23
    Kuchta chytl puk ve středím pásmu a poslal puk do útočného pásma.

51:51
    Havlíčkobrodští hrají v plném počtu.

51:56
    Zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

52:06
    David Vala ujel obraně hostů a dostal se před Šurého, ale byl faulovaný a následuje trestné střílení!

Vala se rozjel na Šurého po pravé straně, přibrzdil a stahovačkou nepřekonal brankáře.

52:21
    Nedáš, dostaneš! Toto přísloví se právě potvrdilo! Petr Dvořák trefil puk ze vzduchu, Čeněk Novák vyrazil puk na hůl Daniel Paťava, který dorazil puk do branky! Asistence: Petr Dvořák, Radim Ostrčil.

54:06
    Fantastický zákrok Šurého, který se přesunul proti střele Kuchty!

54:37
    Valašské Meziříčí si pojistilo vedení pátou brankou! Tomáš Holiš společně s Jakubem Pořickým přečíslili obranu domácího celku! Jakub Pořický vzal celou akci na sebe a krásnu střelu překonal brankáře! Asistence: Tomáš Holiš, Ondřej Martiník

54:47
    David Vala společně s Tomášem Andrisem ukázali na zimním stadionu přehlídku pěstního souboje. Bitka skončila nerozhodně.

54:55
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Andris – 2+2 min, hrubost).

55:39
    Šurý vyrazil špičkou hole střelu Kryštofa Kulhánka.

56:10
    Beneš si najel na pravý kruh, ale minul branku.

56:27
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Dalajka – 2 min., hákování).

57:03
    Bruslaři kombinují v útočném pásmu.

57:29
    Kulhánek sám před brankou neposlal puk do sítě.

58:23
    Šmíd si položil jednoho z hráčů Bobrů a následně zvolil střelu, která ale k brankáři neprošla.

59:02
    Kozlík sám u pravé tyče nevyužil šance, když nedostal puk za záda brankáře.

59:29
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., krosček).

59:48
    Hráči Meziříčí už jen dohrávají zápas za svou brankou.

Je konec dnešního duelu. Ve třetí třetině se ještě posadil Petr Dvořák, poté Daniel Paťava a následně Jakub Pořický.

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (19:20:51)

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 4. Martiník (Holiš, Pořický), 10. Vaněk (Seidler, Báchor), 49. Dvořák, 53. Paťava (Dvořák, Ostrčil), 55. Pořický (Holiš, Martiník)

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Robin Horký, Jiří Roupec