Řisuty – Letňany 0:0 (17:00) | Sokolov – Dvůr Králové n. L. 0:0 (17:30) | Bílina – Kolín 0:0 (17:30)
MOSTEČTÍ LVI – Nymburk 0:0 (17:30) | Klatovy – Vrchlabí 0:0 (17:30) | Děčín – Jablonec 0:0 (18:00)
Kobra – Trutnov 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Baník Sokolov
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
Sobota 19.01.2019, 17:30 • Sokolov • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 33. kolo
Vsaďte si: 1.15 8.8 7.82
Partner:
     
    Úvodní sestavy:

    HC Baník Sokolov: Závorka (Fečo) – Vodička, Pajk, Přibyl, Tomeček, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.

    HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jánský) – Matějíček (C), M. Tondr, Franc, Petira, Pokorný, Karlík – Hoskovec, Panna, Půhoný, Dušek, Luštinec (A), Havlas, Fořt (A), Ježek, Valášek.

    Rozhodčí: Micka – Štěpánek, Horažďovský. (15:51:11)
     
    Partnerem utkání 33.kola druhé hokejové ligy mezi HC Baník Sokolov a HC RODOS Dvůr Králové n/L, které se hraje v sobotu 19.1. od 17.30 hodin, je společnost Ortocentrum s.r.o. – rehabilitační a léčebné centrum MEDEOR KV.
     
    Forma HC Baník Sokolov:

    Řisuty – Sokolov 1:4

    Letňany – Sokolov 1:5

    Sokolov – Kolín 2:1

    Sokolov – Karlovy Vary 5:3 – O pohár hejtmanky Karlovarského kraje

    Nymburk – Sokolov 0:2
     
    Forma Dvůr Králové nad Labem:

    Dvůr Králové – Kobra Praha 1:4

    Trutnov – Dvůr Králové 1:2 po SN

    Klatovy – Dvůr Králové 2:1 po SN

    Dvůr Králové – Děčín 5:4 po SN

    Dvůr Králové – Vrchlabí 3:4
     
    Kanadské bodování Sokolova:

    1. Jakub VRÁNA 35 (11+24)
    2. Tomáš VRACOVSKÝ 32 (16+26)
    3. Tomáš ROHAN 30 (10+20)
    4. Lubomír KOVAŘÍK 29 (12+17)
    5. Martin ČURDA 22 (9+13)
     
    Kanadské bodování HC Rodos Dvůr Králové nad Labem:

    1. Jakub LUŠTINEC 31 (13+18)
    2. Jiří PŮHONÝ 28 (10+18)
    3. Jiří MATĚJÍČEK 27 (6+21)
    4. Milan VALÁŠEK 24 (17+7)
    5. Jakub HOSKOVEC 20 (9+11]
     
    Opory Dvůr Králové nad Labem:

    V obraně hraje spolehlivá dvojice Jiří MATĚJÍČEK (1982) – (Třinec, Prostějov, Šumperk, Hradec Králové, Havířov, Vrchlabí, Jablonec, Pontebba – Itálie, Prešov – Slovensko, Courbevoie, Val Vanoise, Courchevel – Méribel – Pralognan vše Francie 2.liga), Martin TONDR (1987) – (Mladá Boleslav, Liberec, Mělník, Benátky n/J, Česká Lípa, Kolín, Nymburk, Jičín, Jablonec) v útoku Dvora Králového se nachází nejzkušenější hráč týmu Patrik FOŘT (1977) – (Klášterec, Kadaň, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Chrudim, Vrchlabí), Jakub LUŠTINEC (1985) – (Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Polonia Bytom – Polsko, Technika Brno, Chrudim, Most, Trutnov), Jiří PŮHONÝ (1992) – (Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Chotěboř, Šumperk, Jihlava, Prostějov, Frýdek – Místek, Slavia Praha) a Milan VALÁŠEK (1992) – (Hradec Králové, Liberec, Trutnov, H. Brod, Kolín, Litoměřice).
     
    Ve 33. kole se střetne vedoucí tým tabulky skupiny Sever HC Baník Sokolov (1) s celkem ze skupiny Střed HC Rodos Dvůr Králové nad Labem (6). Sokolov zatím získal 72 bodů, Dvůr Králové má na svém účtě bodů 32.

    Vzájemná utkání 2018 – 19:

    Dvůr Králové nad Labem – Sokolov 1:2 po SN (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1)

    Branky: 12. Sedláček – 27. Čejka, rozhodující nájezd Kovařík

    Dvůr Králové nad Labem: Landsman – Matějíček "C", Tondr, Franc, Petira, Faltys, Karlík – Hoskovec, Půhoný, Řepík, Dušek, Sedláček, Kocián, Luštinec "A", Fořt, Valašek.

    Sokolov: Závorka – Vodička, Přindiš "A", Kvapil, Tomeček J., Rulík, Michálek, Přibyl – Vracovský, T. Rohan "C", Stříbrný, Kovařík, J. Vrána, Čurda, D. Hruška, Čejka, Bečvář, Trapl.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
     
     

    Rostislav Králik

    Branky a nahrávky:


    HC Baník Sokolov: Závorka (Fečo) – Vodička, Pajk, Přibyl, Tomeček, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Zadražil, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.
    HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jánský) – Matějíček (C), M. Tondr, Franc, Petira, Pokorný, Karlík – Hoskovec, Panna, Půhoný, Dušek, Luštinec (A), Havlas, Fořt (A), Ježek, Valášek.

    Rozhodčí: Micka – Štěpánek, Horažďovský