Řisuty – Letňany 0:0 (17:00) | Sokolov – Dvůr Králové n. L. 0:0 (17:30) | Bílina – Kolín 0:0 (17:30)
MOSTEČTÍ LVI – Nymburk 0:0 (17:30) | Klatovy – Vrchlabí 0:0 (17:30) | Děčín – Jablonec 0:0 (18:00)
Kobra – Trutnov 0:0 (18:00)
před zápasem
HC Děčín
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 19.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Děčín • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 33. kolo
Vsaďte si: 2.88 4.8 1.8
Partner:
   
  Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou. (10:06:29)
   
  Vzájemná utkání

  Oba celky se střetly v listopadu, tehdy Medvědi na jabloneckém ledě padli 1:5. Mají tak svému soupeři co vracet. Body jsou potřeba jako sůl, ovšem rozhodně se lehce získávat nebudou.
   
  HC Vlci Jablonec nad Nisou

  Hosté z Jablonce jsou, jak už bylo zmíněno, vedoucím týmem ve skupině Střed. Na své konto Vlci zapsali jednašedesát bodů za dvacet výher a jen devětkrát odešli z ledu jako poražený tým. Jablonečtí po vyhraném duelu nad Mostem, kdy ho na svém ledě porazili 8:2, ve středu znovu ve svém teritoriu nestačili na Nymburk. S ním padli 3:4 po prodloužení. A o to více dnes prahnou po dalších bodech, aby si své první místo udrželi. Na paty totiž Jablonci šlape Vrchlabí, které má shodně bodů. Na děčínském ledě tak bude k vidění pikantní souboj v regionálním derby. Jablonci bude citelně chybět Tomáš Plíhal, druhý nejproduktivnější hráč, jenž odešel nedávno do Německa.

  Nejproduktivnější hráči

  Kamil Bříška – 55 bodů (25+30)
  Tomáš Plíhal – 42 bodů (14+18) – odešel do Německa
  Lukáš Tondr – 34 bodů (16+18)
   
  HC Děčín

  Děčínští hokejisté jsou v tabulce ve skupině Sever na čtvrtém místě s šestatřiceti body. Na své konto si zapsali jedenáct výher a osmnáct proher. Jsou tak na postupové pozici do vyřazovacích bojů, kterou by si rádi udrželi nebo naopak ještě navýšili svůj náskok za soupeři za nimi. Po prohře ve Vrchlabí zajížděli ve středu do Mostu, se kterým v předchozích třech duelech padli. Poslední vzájemný zápas v základní části už ale Medvědi zvládli a mostecké Lvi porazili vysoko 9:4. Kobra i Řisuty své zápasy nezvládly a Děčín tak má opět mírný náskok na své pozici. Na Pražany tři body, na Buldoky z Řisut pak bodů pět. Ovšem, dnes je nečeká na domácím ledě vůbec nic lehkého, přijede totiž lídr skupiny Střed, a sice Jablonec nad Nisou.

  Nejproduktivnější hráči

  Pavel Kordule – 39 bodů (24+15)
  Michal Oliverius – 34 bodů (8+26)
  Zdeněk Petráš – 29 bodů (17+12)
   
  Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu třiatřicáté kolo druhé hokejové ligy a v jeho rámci se mezi sebou střetnou týmy HC Děčín a HC Vlci Jablonec nad Nisou. Utkáním vás provede Vendula Zdražilová.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky:


  HC Děčín:
  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Jelínek) – Mrkvička, Pilař, Pavlů (A), Čechura, Abraham, Havelka – Hájek, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr (C), Gecko, Brokeš, Kotyza, Maďar, Bříška (A)

  Rozhodčí: Hlinka – Votrubec, Ševic