Salzburg – Slavia 5:3 (kon.) | Jihlava – K. Vary 0:5 (kon.) | Olomouc – Kladno 4:5 (po pr.)
Mountfield HK – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Liberec 5:1 (kon.) | Vsetín – Plzeň 2:3 (kon.)
Vítkovice – Sparta 4:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Chomutov 2:4 (kon.)
Kometa Brno – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Zlín 1:4 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:4 (0:0, 0:3, 1:1 - N 1:0)
Berani Zlín
Sobota 19.01.2019, 13:30 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (16:11:58)

62:55
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři získávají bonusový bod. VOJTĚCH HOLENDA se prosmýkl do pásma, kde střelou mezi betony nedává Kořénkovi šanci! Asistence: Dominik Vacík.

62:36
    Mohlo být rozhodnuto. Hromádka ale v poslední chvíli netrefil ideálně kotouč.

61:56
    David Kozubík s Matějem Seberou mohli rozhodnout. Střelu prvně jmenovaného vytěsnil Nedvěd a Seberu vychytal taktéž maskovaný muž Bruslařů!

61:15
    David Kozubík zkusil své štěstí, ale netrefil levý horní roh.

60:40
    Berani mají puk pod kontrolou, ale domácí jej vybojovali zpět.

60:16
    Holenda oslovil u pravé tyče Vaňouse, který nadvakrát nedostal puk za Kořénka.

60:01

Třetí třetina byla ve znamení domácí snahy, aby s nepříznivým skóre něco udělal. Nakonec se mu to ve 42. minutě podařilo, ale veškeré šance potom pochytal famózní Michal Kořének, jenž zneškodnil i nařízené trestné střílení. Následuje pětiminutové prodloužení.

59:58
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Handl – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Najman – 2 min., hrubost).

59:42
    Bruslaři jsou před Kořénkem, který nemusí vůbec zasahovat.

59:16
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín potvrzuje své vítězství v power play! Puk měl na své holi DAVID KOZUBÍK, jenž přes polovinu kluziště trefuje přesně do prázdné branky! Asistence: Tadeáš Talafa a Filip Weintritt.

59:08
    Bruslaři v šesti!

58:38
    Střelu Davida Kozubíka zastavil David Lekeš, který se pokusil odrazem o záda Nedvěda dostat puk do sítě! Domácí gólman byl bezchybný!

58:18
    Útočné počínání Beranů zastavuje postavení mimo hru.

57:56
    Domácí celek se celkem snadno osvobozuje.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 42. Kulhánek (Švec, Cachnín), 63. Holenda (D. Vacík) – 23. Weintritt (Bednařík, Kozubík), 24. Sebera (Talafa, Dobiáš), 25. Lekeš (Sedláček, Janošek), 60. Kozubík (Talafa, Weintritt)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Holata) – Dudycha, D. Vacík, Nepokoj (A), Dvořák, Horák, Kerber – Pejchal, Cachnín (C), Kulhánek – Holenda, Vaňous, Petržilka – Švec, Hromádka, Pártl – Vyvial, P. Vacík, Najman
    Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Janošek (A), Hamrlík, Jaroněk, Bednařík, Pavlas, Talafa – Kočica (A), Hefka (C), Bachánek, Weintritt, Lekeš, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Sedláček, Dobiáš, Sebera

Rozhodčí: Jan Jaroš – Zbyněk Karda, Tomáš Kučera