Třinec – Zlínsko 5:0 (kon.) | Ostrava B – Vítkovice 0:0 (kon.) | Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.)
Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Trenčín – Opava 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.)
Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.) | Karviná – Puszcza 0:0 (kon.)
Olomouc – Ružomberok 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 5:1 (kon.)
Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Amstetten – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 0:0 (zruš.)
Karabach – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
AS Trenčín
1:0 (1:0)
Slezský FC Opava
sk Sobota 19.01.2019, 11:00 • Mestský štadión Trenčín • Přípravný zápas

SFC Opava bol síce v druhom polčase lepší tím, ale AS Trenčín vedenie z prvého polčasu ubránil a prvý dnešný zápas vyhráva. Od 14:00 ho dnes čaká Inter Bratislava. (12:48:24)

90+0

90
    Faul hostí na polovici Opavy, AS Trenčín znova získal sekundy a drží loptu pod kontrolou.

89
    S rozohrávkou počká aj Igor Šemrinec, toto Trenčínu len vyhovuje.

88
    Trenčín momentálne zvláda tieto minútu dobre a zdá sa, že ak nič nepokazí, tak dnes vyhrá.

87
    Zubairu faulovaný v snahe dostať loptu z vlastnej polovice ihriska, píska sa faul a AS Trenčín našetril nejaké sekundy.

86
    Hráči Trenčína s výborne postavili pred vlastnú šestnástku a nepúšťajú súpera do nej. Navyše, strela z diaľky ide nad.

85
    Päť minút riadneho hracieho času. Na Opave vidieť, že chce vyrovnať silou-mocou.

84
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Ante Roguljič, prichádza Abdul Zubairu.

83
    Roh sa hosťom nepodaril, center do šestnástky dokázali dostať hráči Trenčína do bezpečia.

82
    Bernadina na malom vápne prihrával pod seba, následná strela je zrazená a ide na rohový kop.

81
    Dostali sme sa do poslednej desaťminútovky. Dokáže v druhom polčase aktívnejšia Opava vyrovnať?

80
    Center z rohového kopu spadol pred malé vápno, kde sa už hostia hotovali k strela, avšak v poslednej chvíli loptu odkopol Roguljič.

79
    Opava sa pokúša kombinovať na ľavej strane, až prišla odrazená lopta pred šestnástku a zakončenie Bernadinu, ktoré letelo tesne vedľa.

77
    Opava tentoraz pressingom loptu nezískala, Trenčín na nej ostáva. Aj keď iba v strede poľa.

76
    Trenčín znova poľahky stratil loptu na vlastnej polovici ihriska. Ako keby sa domácim začínala lepiť na kopačky nervozita.

75
    Opava získava priamy kop vhodný na center. Po dobrom centri padá gól, ten pre ofsajd neplatí.

74
    AS Trenčín sa snaží posúvať sa z vlastnej polovice smerom dopredu, nedarí sa mu dostať cez polovicu.

73
    Futbalista Trenčína je v poriadku a my pokračuje v hre. Trenčín získal loptu na útočnej polovici, prudká strela Čatakoviča skončila zákrokom brankára hostí.