Sydney – Newcastle Jets 1:0 (kon.) | Melbourne City – Perth Glory 0:0 (kon.)
Melbourne City FC
0:0 (0:0)
Perth Glory FC
Sobota 19.01.2019, 09:55 • AAMI Park • Australská A-League • 14. kolo

V tomto zápase jsme mnoho šancí neviděli, jen dvě střely na branku vyslal hostující aktivnější celek. Gólman neinkasoval, a tak platí bezbrankový stav. (11:56:56)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:8.

90+6

90+6
    Už se nic nestane.

90+5
    Střídání v týmu Perth Glory FC: ze hřiště odchází Castro, přichází Brimmer.

90+4
    Žlutou kartu dostává Santalab (Perth Glory FC).

90+4
    Poslední minuta hry, rohový kop pro hosty.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Schenkeveld rozehrává od své branky, ale moc daleko se s míčem nedostal. Naopak hrají hosté.

87
    Tři minuty hry a nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, zdá se, že si oba kluby body rozdělí.

86
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase.

84
    Domácí měli nyní velkou šanci, Wales hlavičkoval před brankou a jeho rána se od břevna odrazila zpět do hry.

82
    Domácí celek se nyní dostal do zakončení. Obrana Perthu musí být pozorná.

81
    Castro si balon příliš předkopl, a tak budou rozehrávat domácí, jmenovitě brankář.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky, domácí už všechna střídání využili, hosté stále mají jednu změnu k dispozici.

79
    Reddy rozehrává od své branky. Nyní hosté kombinují na své polovině a nemohou se stabilněji propracovat na útočnou polovinu.

76
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Griffiths, přichází La Rocca.