St. Louis – Ottawa 0:0 (01:00) | Dallas – Winnipeg 0:0 (01:00) | Boston – NY Rangers 0:0 (01:00)
Montreal – Philadelphia 0:0 (01:00) | Tampa – San Jose 0:0 (01:00) | Nashville – Florida 0:0 (02:00)
Minnesota – Columbus 0:0 (03:00) | Vegas – Pittsburgh 0:0 (04:00) | Edmonton – Calgary 0:0 (04:00)
Chicago – Washington 0:0 (18:30) | NY Islanders – Anaheim 0:0 (21:00) | Vancouver – Detroit 0:0 (22:00)
Toronto – Arizona 0:0 (01:00*) | Edmonton – Carolina 0:0 (03:30*)
Videopřenos na Tipsport.cz

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Pittsburgh Penguins.

Vegas Golden Knights má poměrně širokou marodku. William Carrier, Erik Haula, Colin Miller, Reilly Smith a gólman Malcom Subban. Ti všichni jsou mimo hru. – Marc-André Fleury vychytal v této sezóně šest čistých kont, o jedno více než pittsburghská dvojice DeSmith (2) a Murray (3). Jde o poslední vzájemný zápas sezóny.

Pittsburgh Penguins tímto zápasem zakončuje dlouhý pětizápasový dvanáctidenní trip po západním pobřeží (výhra nad Anaheimem 7:4, prohra s Los Angeles 2:5, prohra se San Jose 2:5, výhra v prodloužení nad Arizonou 3:2). Tento zápas je pro Penguins posledním duelem před přestávkou pro utkání hvězd. (13:54:33)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.