Club Brugge – Charleroi 0:1 (kon.) | Gent – Anderlecht 1:0 (kon.) | Mouscron – Oostende 2:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:1 (1:1)
KV Oostende
Neděle 20.01.2019, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • 22. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:3. (21:52:03)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Mouscronu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Druhý poločas byl dlouhou dobu hodně nezáživný, i tak byl směrem dopředu aktivnější domácí celek, které se nakonec dočkal vedoucí branky, která byla zároveň tou poslední. Oostende se sice snažilo odpovědět podobným způsobem, avšak obrana Royalu dnes působila velice zodpovědně.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Manuel Benson (Royal Excel Mouscron).

90+2
    Jednalo se o centr k zadní tyči, kde ale ve vzduchu uspěl Godeau. Mouscron se osvobodil dalekonosným odkopem.

90+1
    Jeden z domácích nyní zahrál rukou, jedna z posledních šancí pro Oostende, které bude zahrávat standardku z pravé strany.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Oostende se skutečně krátí čas, ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Oostende podniklo celkem nebezpečný atak, který ale skončil na nepřesnosti. To hrálo do karet Butezovi, jenž sevřel míč do náruče.

87
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Selim Amallah, přichází Sidney Friede.

85
    Dutoit si nyní musel dát naspěch, při rozehrávce ho totiž aktivně napadal Benson, kterému se nakonec nepodařilo zablokovat odkop.

84
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, domácí stále vedou o jednu branku. Oostende je ve druhém poločase neškodné.

83
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází François Marquet, přichází Jordi Vanlerberghe.

82
    Žlutou kartu dostává Selim Amallah (Royal Excel Mouscron).

82
    Sedmý rohový kop domácích obstaral Gulan, který svůj centr směřoval k hranici malého vápna, kde ale zakročil pozorný Boonen.

81
    Domácí se sice radovali z další branky, tentokráte ale radost překazil praporek pomezního, Awoniyi se totiž v době přihrávky nacházel v ofsajdu.

80
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Sindrit Guri.