Los Angeles – St. Louis 4:3 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.) | Florida – San Jose 6:2 (kon.)
Florida Panthers
6:2 (1:0, 1:2, 4:0)
San Jose Sharks
Úterý 22.01.2019, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (03:58:00)

Česká stopa:

Radim Šimek (SJS), 0+0, 1 střela, +/-: -1, čas na ledě: 14:33
    Lukáš Radil (SJS), 0+0, 1 střela, +/-: 0, čas na ledě: 11:37
    Tomáš Hertl (SJS), 0+0, 0 střel, +/-: -1, čas na ledě: 17:51.

3. Keith Yandle (FLA), 1+0.

Utkání skončilo. Florida díky skvělé třetí třetina získává dva body a vítězí 6:2. O góly Panterů se podělili Aaron Ekblad, Michael Matheson, Keith Yandle, Vincent Trocheck, Frank Vatrano a Nick Bjugstad. Jediné dvě branky San Jose padly ve druhé třetině. Trefil se Logan Couture a po něm také Timo Meier. Skvělý zápas sehrál Frank Vatrano, který si připsal 4 kanadské body.

59:22 Nick BJUGSTAD - 6:2

59:22
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají šestý gól. V samotném závěru využívají přesilovku. V mezikruží se uvolnil NICK BJUGSTAD a přesnou střelou překonal Della. 6:2. Asistence: Jayce Hawryluk a Colton Sceviour.

59:14
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., nesportovní chování).

59:14
    Z Evandera Kanea je cítit frustrace. Byl před bránou velmi aktivní a nesportovně dohrál obránce Floridy. Trest mu neunikne.

58:43
    Florida drží puk v útočném pásmu. Oba týmy už zápas jen dohrávají.

57:39
    McCoshen nahodil na bránu a Dell vyrazil pouze před Trochecka. Centr druhé lajny Floridy ale ani nadvakrát nedokázal brankáře Sharks překonat.

56:50
    Mathesonovi se přihrávka nepovedla. Těžiště hry se přesune před Luonga. Odpískán byl icing.

56:30
    Od modré čáry pálil Pysyk. Brankář Dell měl odkrytý výhled, a tak střelu bez větších potíží udržel ve své moci.

56:06
    Barkov zrychlil na pravé straně, ale nepovedlo se mu přesně najít Vatrana před bránou. Stále však Florida hraje v útočné třetině.

55:02
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Josh Brown – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., bitka).

55:02
    Bitka končí remízou, neboť rozhodčí po chvíli zasáhli.

55:02
    Josh Brown vyzval na bitku Brendena Dillona a máme tady regulérní pěstní souboj!

55:01
    Hra je přerušena. Oba týmy mají čas na vystřídání. Následovat totiž bude poslední komerční přestávka tohoto duelu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 18. Ekblad (Barkov, Vatrano), 27. Matheson (Dadonov, Vatrano), 43. Yandle (Huberdeau, Barkov), 43. Trocheck (Vatrano), 48. Vatrano (Dadonov, Barkov), 60. Bjugstad (Hawryluk, Sceviour) – 25. Couture (Burns, Meier), 34. Meier (J. Thornton, Pavelski)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Brown, McCoshen – Dadonov, Barkov (C), Vatrano – Bjugstad, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, Borgström, Hoffman – Sceviour, McCann, Hawryluk.
    San Jose Sharks: M. Jones (48. Dell) – Burns, R. Šimek, Braun, Dillon, Heed, J. Ryan – Pavelski (C), J. Thornton (A), Sörensen – Labanc, Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Radil.

Rozhodčí: St. Laurent, Anderson – Racicot, Murray

Diváci: 14 014