Chabarovsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Kunlun – Ufa 2:3 (1:2 po s.n.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 1:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
Petrohrad – Minsk 5:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 3:2 (kon.)
Dinamo Riga
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 22.01.2019, 18:30 • Arena Riga • KHL

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (21:11:10)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 25:27 (7:9, 9:13, 9:5)
    Zblokované střely – 18:15
    Vyhraná vhazování – 30:21
    Trestné minuty – 10:12
    Hity – 11:10

Hokejisté Dinama Riga se dočkali po pěti zápasech výhry, když zdolali bratislavský Slovan 3:2. Ten naopak prohrál už poosmé v řadě. Do třetí třetiny se nastupovalo za stavu 2:2. Nakonec vítězný gól vstřelil ve 44. minutě Lauris Darzinš, který byl na konci krásné kombinace Dinama. Hostům mohl zajistit alespoň vyrovnání Taffe, ten ale zblízka zamířil do tyčky.

59:36
    Džerinš zahrál puk vysokou holí, vhazovat se bude před Biljalovem.

58:58
    Sersenova rána skončila jen na zadním mantinelu. Vzápětí puk opustil hrací plochu a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:46
    Zakázané uvolnění Dinama. Štěpánek je už na střídačce a Slovan tak hraje v šesti hráčích v poli!

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Hosté jsou kompletní a mohou začít myslet na závěrečný nápor.

57:02
    Tahle přesilovka Dinama není vůbec špatná. Martinš Dzierkals si vykroužil na pravý kruh, ale vypálil mimo.

56:21
    Maione nabil na střelu Laurisovi Darzinšovi. Jeho ránu našel Štěpánek v lapačce.

55:52
    Po střílené přihrávce Džerinše tečoval puk na branku Mikelis Redlihs. Štěpánek ale zaklapl betony včas!

55:32
    Střídačka Dinama si vyžádala oddechový čas.

55:32
    Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. To už je pro ně poměrně nepříjemné.
    54:35 Taffe nastřelil zblízka tyčku branky Dinama.

54:35
    Mohlo být naopak vyrovnáno! Chipchura poslal od zadního mantinelu puk před branku, kde si ho našel Jeff Taffe, který ho bekhendem poslal do tyčky!
    53:15 Hosty udržel ve hře skvělým zákrokem Štěpánek.

53:15
    Po přihrávce Červeného se nedostal ke kotouči Sukel' a domácí vyrazili do přečíslení 2 na 1. Po nahrávce McMillana mohl završit hattrick Lauris Lauris Darzinš, ale Štěpánek fantastickým zákrokem ještě udržel Slovan ve hře!

52:45
    Na ledě zůstal ležet Colton Gillies, který odchází za pomoci spoluhráčů rovnou do šaten. Vypadá to na zranění levé nohy.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Darzinš (M. Redlihs, Zanetti), 35. Dzierkals (Balinskis, Maione), 44. Darzinš (McMillan, M. Redlihs) – 28. Liška (Buc, Švarný), 39. Chipchura (Klok)

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Balinskis, Maione, Zile, Ališauskas, Gimajev, Zanetti, Karkls – Meija (A), McMillan (A), Gegeris – Dzierkals, Džerinš, Gillies – M. Redlihs, Razgals (C), Darzinš – Pavlovs, Myttynen, Marenis – Lipsbergs.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Sersen (C), Klok, Švarný, Bačik, Gelinas, Boldižár – Chipchura, Taffe, Rau – Lunter, Sukel', Červený – Lamper, Buc, Liška – C. Bailey, Jeglič, M. Sloboda – Baranov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Olenin – Sadovnikov, Šeljanin