Melbourne City – Sydney Wanderers 4:3 (kon.)
Western Sydney Wanderers FC
Úterý 22.01.2019, 09:55 • AAMI Park • Australská A-League • 15. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (11:53:57)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:8. Střely mimo: 7:5. Rohy: 11:8. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:15.

Je dobojováno. Neuvěřitelný zápas. Hosté dokázali ve druhé půli vyrovnat a následně jít do vedení. Ovšem stejný kousek se povedl i domácím. Ti srovnali na 3:3 a v předposlední minutě nastavení pak po rohovém kopu rozhodl o třech bodech Schenkeveld. Hosté tak sahali minimálně po bodu, nakonec odjedou s prázdnou.

90+6

90+5
    A autor branky domácích dostává žlutou kartu za oslavy po vstřeleném gólu. Jeho dres šel dolů.
    90+4. Bart SCHENKEVELD - 4:3

90+4
    Melbourne City právě vstřelilo branku!
    A z něho padla vedoucí branka domáích. BART SCHENKEVELD si naskočil na centr od rohového praporku a hlavou nedal šanci Sumanovi, míč umístil k bližší tyči – 4:3. Asistence: Scott Jamieson.

90+3
    Další rohový kop pro Melbourne.

90+2
    Rohový kop zahrávali fotbalisté Melbourne a po další střele se vyznamenal Nick Suman. Jeho zákrok tak znovu pomohl hostům.

90+1
    Hrálo se uprostřed hřiště, k míči se pak dostali domácí a další zákrok si připsal Nick Suman, který zastavil dělovku soupeře.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase hlavní sudí nastaví ještě pět minut navíc.

89
    Nepřesná rozehrávka domácích a míč letí až za zadní čáru. Hráči Sydney tak znovu otáčejí hru na opačnou stranu hřiště.

88
    Další tlak domácích hosté ustáli a hned na to šli do útočné akce. Bruce Kamau unikal až před branku domácích, dostihl ho ale obránce Melbourne.

86
    Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází Abraham Majok, přichází Oriol Riera.

85
    Žlutou kartu dostává Lachlan Wales (Melbourne City FC).
    84. Ritchie De Laet - 3:3

84
    Domácím se to povedlo a je znovu vyrovnáno. RITCHIE DE LAET si srovnal míč u velkého vápna a poté přízemní střelou trefuje pravou stranu Sumanovy brány – 3:3. Asistence: Riley McGree.

83
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Luke Brattan, přichází Moudi Najjar.

82
    A ani z této standardní situace nezapršelo. Balon si přebírají hráči Sydney a jdou do další akce.

Vendula Zdražilová

Branky: 1. Laet, 38. Brattan, 84. Laet, 90+4. Schenkeveld – 28. Bonevacia (pen.), 49. Mourdoukoutas, 54. Sotirio

Karty:   32. Bonevacia (MBC), 51. Baccus (MBC), 56. Laet (MBC), 85. Wales (MBC), 90+5. Schenkeveld (MBC) – 56. Baccus (WSW)   66. Baccus (WSW)

Melbourne City FC: Galeković – Schenkeveld, Delbridge, Good (62. Atkinson) – De Laet, Baccus Kearyn, Griffiths, Jamieson (C) – Brattan (83. Najjar) – Berenguer (58. Wales), McGree
    Náhradníci: Birighitti – Atkinson, La Rocca, Najjar, Wales

Western Sydney Wanderers FC: Suman – Russell, Mourdoukoutas, Elrich (C), Llorente – O´Doherty, Baccus Keanu, Sotirio, Bonevacia (72. Tokich), Fitzgerald (72. Kamau) – Majok (86. Riera)
    Náhradníci: Janjetović – Cordier, Kamau, Tokich, Riera

Rozhodčí: Lucas – Illievski, Meimarakis