Washington – San Jose 6:7 (po pr.) | Ottawa – Arizona 2:3 (kon.) | Chicago – NY Islanders 3:2 (2:0 po s.n.)
Edmonton – Detroit 2:3 (kon.) | Calgary – Carolina 3:2 (po pr.)
Ottawa Senators
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 23.01.2019, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:12:22)

Československá stopa v utkání:
    Christián Jaroš (Ottawa) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:08
    Richard Pánik (Arizona) 0+2, 4 střely, čas na ledě 18:23

1. Vinnie Hinostroza (Arizona) 2+1
    2. Bobby Ryan (Ottawa) 1+0
    3. Richard Pánik (Arizona) 0+2

A je tu konec! Ve třetí části jsme se dočkali další branky, když se prosadil Dzingel. Ve druhé části třetiny byla Ottawa rozhodně lepším týmem a mocně se snažila dotáhnout. Arizona může za vítězství vděčit hlavně Kuemperovi, který si připsal několik výborných zákroků. Dva body tak dnes berou hráči Arizony, kteří poměří své síly hned zítra s Montrealem. Naopak Ottawa prohrála druhý zápas v řadě a čeká ji herní pauza až do 2. února.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 27, Hosté – 33.

59:50
    Arizona má kotouč ve své moci.

59:40
    Kotouč za brankou domácích.

59:10
    Kotouč je v rohu kluziště, kde o něj bojují hráči. Nyní ho Arizona vyhodila do středního pásma.

58:50
    Anderson putuje na střídačku!

58:30
    Kotouč ve středním pásmu a pro Ottawu teď běží čas opravdu rychle.

58:10
    Mark Borowiecki vypálil ze středu, jeho pokus blokuje obrana Arizony.

57:40
    Kotouč za brankou Andersona, kde se o něj bojuje.

57:10
    Jordan Oesterle dostal pořádně naloženo u mantinelu, ale faul se nepíská.

56:50
    Josh Archibald se dostal ke střele z druhé vlny,ale střela mu nesedla a mířila do středu branky.

56:30
    Zakázané uvolnění od Coyotes.

56:10
    Bobby Ryan zachytil rozehrávku soupeře a Sens jsou znovu ve třetině s pukem.

55:40
    Stone dorážel kotouč do prázdné branky,ale Jordan Oesterle tygřím skokem zabránil kotouči!

55:20
    Niklas Hjalmarsson získal kotouč a okamžitě ho vyhodil ze třetiny.

54:50
    Arizona je pod obrovským tlakem Senators'

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 22. B. Ryan (Dzingel), 48. Dzingel (Duchene) – 12. Hinostroza (Pánik), 24. Hinostroza (Connauton, Pánik), 27. Stepan (Pánik)

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Borowiecki, Wolanin, Jaroš – B. Ryan, Duchene, Dzingel – Mark Stone, Tierney, B. Tkachuk – Pääjärvi, Pageau, Z. Smith – Bødker, N. Paul.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Goligoski, Connauton, Ljubuškin, Chychrun, Oesterle – Pánik, Stepan, Hinostroza – Keller, Cousins, Fischer – Galchenyuk, Weal, Garland – Crouse, Kempe, J. Archibald.

Rozhodčí: Lambert, Charron – Barton, Kovachik

Diváci: 12,236