Montreal – Arizona 2:1 (kon.) | Toronto – Washington 6:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 2:5 (kon.)
Vegas – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 1:5 (kon.) | Vancouver – Carolina 2:5 (kon.)
Vegas Golden Knights
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Nashville Predators
Čtvrtek 24.01.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:03 (06:53:24)

1. Juuse Saros (NSH) 47 zák., 1 gól, 97,9%
    2. Nate Schmidt (VGK) 0+0
    3. Cody Eakin (VGK) 0+0

Statistiky: Střely na bránu: 48-27; Zablokované střely: 17-20; Vhazování: 51%-49%; Hity: 26-27; Přesilové hry: 0/5-0/2; Trestné minuty: 8-12.

Vegas sice vedlo po první třetině zásluhou Maxe Paciorettyho, jenže Predators krátce po přestávce předvedli rychlý obrat, když se krátce po sobě prosadili Ryan Johansen a Nick Bonino. Konečný výsledek zápasu. Vegas Golden Knights 1 Nashville Predators 2.

59:21
    Brandon Pirri na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho rána ale byla na přední tyči zablokována.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:49
    Jonathan Marchessault na levém křídle vystřelil z vrcholu kruhu a Juuse Saros puk vytěsnil do ochranné sítě.

58:25
    Dnešní utkání sleduje 18477 diváků.

57:30
    Marc-André Fleury během komerční přestávky usedl na střídačku a Vegas zkouší vyrovnat bez brankáře! Golden Knights prohrávají těsně 1:2.

57:30
    Nahození Jona Merrilla od modré čáry skončilo v ochranné síti a odbudeme si poslední reklamní přestávku.
    57:05 Nate Schmidt na brankové čáře zabránil jistému gólu!

57:05
    Viktor Arvidsson u pravé tyče předvedl parádní blafák a uklízel puk do prázdné brány, jenže Nate Schmidt nadvakrát dokázal zabránit gólu na čáře! Nejprve bruslí a vzápětí svou hokejkou.

56:12
    Craig Smith se málem řítil sám na bránu, jenže Shea Theodore mu na poslední chvíli přizvedl hokejku.

56:06
    Tomáš Nosek před bránou tečoval nebezpečné nahození, jenže kotouč minul vzdálenější pravou tyč.

55:21
    Mattias Ekholm už je také zpět na ledě a oba týmy hrají v závěru dnešního zápasu v plném počtu.

54:45
    Max Pacioretty naskočil na led z trestné lavice a Vegas má k dispozici krátkou přesilovou hru. Využije ji?

53:38
    Shea Theodore na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Juuse Saros puk pravým ramenem dobře vyrazil.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Pacioretty (Tuch, Stastny) – 21. Johansen, 24. Bonino (Watson, Ellis)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt (A), Theodore, Engelland (A), Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, Pirri – Pacioretty, Stastny, Tuch – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Nosek, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), P. K. Subban, Ekholm (A), Ellis (A), Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Sissons, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Watson – Hartman, Blackwell, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Jake Brenk, Kyle Rehman. Čároví: Travis Gawryletz, Brandon Gawryletz

Diváci: 18477