po penal. (4:2)
Chelsea FC
2:1 (2:0)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 24.01.2019, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Anglický Ligový pohár • Semifinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:53:51)

Rozhodli až penalty. V 1. sérii se prosadil Eriksen i Willian. Ve druhé se prosadil Lamela i Azpilicueta. Ve tří se prosadil pouze Jorginho, protože Dier nedal. A ve 4. se prosadil pouze Luiz, protože Lucas nedal. Chelsea tedy nakonec po penaltách postupuje do finále, ve kterém narazí na Manchester City.

Střílení penalt začíná.

V 2. poločase jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil v 50. minutě Llorente. V závěru byl k vidění obrovský tlak domácích, ale ani jeden z hráčů Blues branku vstřelit nedokázal, takže uvidíme penalty.
    Statistiky 2. poločasu:
    Držení míče: 58%:42%
    Střely na branku: 3:1
    Rohové kopy: 5:2
    Fauly: 7:7

90+4
    Konec druhého poločasu. Za chvíli uvidíme penalty.

90+4
    Giroud dostal nádherný centr z levé strany do vápna, míč ale netrefil ideálně a jeho hlavička skončila těsně vedle branky.

90+3
    Willian napřáhl z hranice vápna. Jeho tvrdá střela skončila těsně vedle levé tyče branky hostí.

90+2
    Domácí bek Emerson centroval z levé strany do vápna. Jeho centr našel na penaltovém puntíku Girouda, ale ten míč netrefil.