NAC Breda
1:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
Pátek 25.01.2019, 20:00Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

Hostující celek se dostal do vedení jako první, trefil se Melvyn Lorenzen. V jednapadesáté minutě srovnal Gervane Kastaneer. Více branek diváci neviděli, a tak utkání končí remízou 1:1. (21:55:47)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 13:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:8.

90+4

90+3
    Hosté nyní pronikli na útočnou polovinu, kde budou chtít zůstat co nejdéle.

90+2
    Obrovskou šanci měl domácí. Arno Verschueren . Sám se dostal před brankáře, ale prostřelit ho nedokázal.

90+2
    Domácí Breda pokračuje v aktivní hře a pokouší se překonat obranu soupeře.

90+1
    Mikhail Rosheuvel zakončoval z dobré pozice před brankou, jeho rána byla zblokovaná.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Sullay Kaikai poslal spoluhráče do lepší pozice, ale ke střele se domácí nedostali.

89
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Mikhail Rosheuvel neuspěl po zajímavé přihrávce spoluhráče. Jeho rána byla zblokovaná.

88
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Abdenasser El Khayati, přichází Dion Malone.

87
    Centr se sice snesl před branku, ale odvrátila ho snadno obrana.

86
    Sullay Kaikai to zkoušel samostatně, soupeř jej fauloval. Volný kop pro domácí.

84
    Indy Groothuizen bude vykopávat od své branky, ale nikam se nežene.

83
    Menno Koch byl volný před brankou, ale spoluhráč mu nedokázal přihrát. Sledujeme aktivní hru domácích.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Arno Verschueren přišel před brankou o míč v souboji s Immersem. Rohový kop pro Bredu.

79
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Ramon Pascal Lundqvist, přichází Robert Mühren.

78
    Domácí fotbalisté se pokouší zjednodušit hru, zatím ale na výraznější šanci na zisk vedení čekají.