Středočeský kraj – Olomoucký kraj 7:1 (kon.) | Liberecký kraj – Praha 0:5 (kon.)
Středočeský kraj
7:1 (0:0, 2:1, 5:0)
Olomoucký kraj
Sobota 26.01.2019, 09:00 • KV Arena • Mládežnické MČR krajských výběrů • O 3. místo

Děkuji za sledování tohoto Onlajnu, loučí se s Vámi Lukáš Mayer. (10:33:43)

Mistrovství však ještě nekončí, v 11 hodin, tedy za necelou půl hodinky se odehraje zápas o zlato, který můžete sledovat na HokejkaTV, nebo tady, na Onlajnech.

Středočeši ke konci třetiny odpočítávali a nyní naskákali na led, zahodili rukavice a hokejky a oslavují třetí místo.

41:54
    Ačkoliv zbývají pouhé tři minuty do konce utkání, hosté i přes šestibrankovou ztrátu neztrácejí naději a pokoušejí se alespoň vstřelit ještě jeden gól.

40:35
    Juřička bekhendem vypálil, jeho střelu Jaňour bez problému zastavil.

Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    O další gól se postaral JAKUB HRUŠKA. Asistence: Štěpán Vimmer, Boris Žabka.

36:17
    Střídání v týmu Olomoucký kraj: ze hřiště odchází Špunar, přichází Žurek.

36:17
    Oddechový čas pro hosty.
    36:17 HRABÍK - 6:1

36:17
    ONDŘEJ HRABÍK navýšil vedení svého týmu o další gól! Asistence: Adam Bareš.
    35:55 KULICH - 5:1

35:55
    Nedvěd z levého kruhu přihrál LUKÁŠI KULICHOVI, který zakončil do odkryté branky a arénou se ozývá píseň Páta Asistence: Zděnek Nedvěd, Jakub Hruška.

34:57
    Gardoň měl před sebou odkrytou branku a dostal se k němu puk, okamžitě vypálil, ale příliš silně, takže se puk odrazil od horní tyčky a vylétl nahoru.

33:18
    Před Jaňourovou klecí byly po hvizdu rozhodčího náznaky menší pře mezi hráči obou týmu. Z hlediště se ozvalo: "Neperte se."
    32:25 ŠAPOVALIV - 4:1

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 20. Gardoň (Šapovaliv, Žabka), 23. Šapovaliv (Moravec, Alscher), 33. Alscher, 33. Šapovaliv, 36. Kulich (Nedvěd, Hruška), 37. Hrabík (Bareš), 38. Hruška (Vimmer, Žabka) – 17. Janech (Slováček)

Středočeský kraj: Jaňour (Král) – Alscher "C", Hrouda, Žabka, Danda, Vochvest, Hvězda, Moravec – Hrabík, Senčák, Gardoň – Vimmer, Šapovaliv, Nedvěd – Kulich, Redlich, Hruška – Bareš, Kouba
    Olomoucký kraj: Špunar (Žurek) – Koblížek, Pekr, Tomiga, Soldán, Sedláček "A", Panáček, Kareš – Fiala, Kuchta, Juřička – Hlávka "C", Ševčík, Haas – Slováček, Buršík, Janech – Trögner "A"

Rozhodčí: Vrba, Zubzanda – Kokrment, Pěkný