Mountfield HK – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Slavia – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Třebíč | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Vsetín – Ústí n/L | 10:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Kunlun – Omsk | 3:6 (kon.) | | | Vladivostok – Novosibirsk | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Barys | 2:5 (kon.) | | | Kazaň – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Riga | 7:1 (kon.) |
HC Slovan – Minsk | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 0:6 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 1:4 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Třinec – Salzburg | 7:4 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Plzeň – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 5:3 (kon.) |
Pardubice – Vsetín | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Liberec | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Řisuty | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Nymburk – Děčín | 3:0 (kon.) |
Kolín – Mostečtí Lvi | 6:3 (kon.) | | | Jablonec n/N – Klatovy | 7:6 (po pr.) | | | Vrchlabí – Kobra | 5:2 (kon.) |
Trutnov – Sokolov | 3:2 (po pr.) |
SHK Hodonín – David Servis | 5:2 (kon.) | | | Orlová – Pelhřimov | 10:0 (kon.) | | | Opava – Písek | 3:4 (po pr.) |
Nový Jičín – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice | 6:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Žďár n/S | 5:2 (kon.) |
Šumperk – Tábor | 5:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 1:2 (kon.) |
Tachov – Trstěnice | 9:7 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Klatovy | 9:7 (kon.) | | | Třemošná – HC Baník Sokolov B | 2:3 (kon.) |
Černošice – V.Popovice | 2:4 (kon.) | | | Humpolec – Radomyšl | 3:4 (kon.) | | | Milevsko – Pelhřimov B | 7:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Soběslav | 5:7 (kon.) | | | HC Rokycany – Cheb | 2:4 (kon.) | | | Nejdek – HC Domažlice | 9:5 (kon.) |
Frýdlant – Č. Lípa | 10:3 (kon.) | | | Boskovice – Rosice | 6:3 (kon.) | | | Kroměříž – Březina | 7:2 (kon.) |
Uh.Brod – Břeclav | 12:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 14:4 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 1:4 (kon.) |
SK Karviná – Studénka | 0:0 (17:00) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 4:5 (kon.) | | | Příbram – Kutná Hora | 5:4 (po pr.) |
Mělník – Čáslav | 7:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Velká Bíteš | 3:4 (po pr.) |
Mar.Lázně – Kaznějov | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Mladá Boleslav B | 6:3 (kon.) | | | Neratovice – Lev Benešov | 3:8 (kon.) |
HC Vajgar – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 3:1 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Středočeský kraj – Olomoucký kraj | 7:1 (kon.) | | | Liberecký kraj – Praha | 0:5 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 1:4 (kon.) |
konec
HC Wolves Český Těšín
14:4
(3:0, 7:1, 4:3)
HK Nový Jičín B
Branky a nahrávky:
4. Zamecznik (Voznica), 6. Foltýn (Zámecznik, Hoďa), 12. Malíř (Hoďa), 26. Malyjurek (Malíř, Altera), 26. Voznica (Piecha), 35. Křibík (Malyjurek, Trombík), 36. Foltýn (Voznica, Piecha), 38. Foltýn (Hoďa), 39. Piecha (Malíř), 40. Voznica (Malíř, Hoďa), 41. Hoďa (Foltýn), 42. Vydra, 45. Malíř (Altera), 47. Matějíček (Malíř) – 33. Timura (Ertel, Ondráček), 52. Ertel, 56. Ondráček, 60. Timura (Ondráček)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Wolves Český Těšín:
Náhradníci:
Trenér:
HK Nový Jičín B:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Nový Jičín B:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je DANIEL TIMURA. Asistence: Patrik Ondráček.
Autorem branky je PATRIK ONDRÁČEK.
Autorem branky je MILAN ERTEL.
Autorem branky je DANIEL TIMURA. Asistence: Milan Ertel a Patrik Ondráček.