Banská Bystrica – Poprad 3:2 (kon.) | Nitra – Detva 8:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 0:5 (kon.)
Trenčín – Nové Zámky 1:2 (kon.) | MAC Budapešť – Miskolc 0:2 (kon.)
HK Nitra
8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
HK Detva
Neděle 27.01.2019, 16:05Tipos Extraliga (SR) • 44. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (18:36:44)

Deset gólů přinesl čtvrtý souboj sezóny mezi Nitrou a Detvou. Po těsných triumfech o gól tu tak máme první větší rozdíl a hned šesti gólový! Hráčem zápasu vyhlášen Majdan, který si čistým hattrickem nakonec připsal i vítězný gól.

59:40 Rastislav Gašpar (DTV) - 8:2

59:40
    Tým Detva právě vstřelil branku! Tak ještě kosmetická úprava výsledku. Početní výhodu využívá RASTISLAV GAŠPAR, přesilovka však ještě bude pokračovat, jelikož Hrušík dostal 5 minut. Asistence: Zdeněk Král.
    58:44 Lukáš Hrušík (NIT)

58:44
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Lukáš Hrušík – 5 min., Napadení + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Denis Pätoprstý.

58:39
    Zbytečné natahování zápasu, ale co je horší, tak i zranění. Lukáš Hrušík při bruslení zpět do vlastního pásma sestřelil Gachulinca, který zůstává ležet na ledě a jsou nutné i nosítka.

58:01
    Dvě minuty do konce třetí třetiny i duelu.

57:56
    Vhazuje se po pravici Šimbocha.

57:51

57:43
    Marek Slovák mohl také skórovat, ale jeho střela švihem skončila jen v náručí Petríka.

57:30
    Hosté se usadili v pásmu vyhrávajícího týmu.

56:54
    Domácí i v oslabení útočí, gól není dopřán Lantošimu.

56:30
    Náznaky brejků na obou stranách, ale ofenzívy nyní zaváhali.

55:51
    Nešťastné vyloučení pro Judda Blackwatera. Zapletené hokejky dvojice protihráčů, ta domácí končí v obličeji Murček. Jsou z toho dvě minuty za hru vysokou holí.

55:41
    Kontra domácích také nebyla úspěšná.

55:21
    Golianova střela z levého kruhu minula levou tyč.

54:00
    Po zakázaném uvolnění Nitry zde bylo nahození od Viktora Fekiače. Puk skončil v lapačce Šimbocha. Před námi závěrečná reklamní přestávka.

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 5. Majdan (Rapáč, Versteeg), 9. Majdan (Kerbashian), 24. Majdan (Kerbashian, Scheidl), 33. Rapáč (Buček), 36. KERBASHIAN (Majdan, Blackwater), 44. BUČEK, 50. BLACKWATER (Kerbashian), 51. BUČEK (Bortňák) – 31. CHOVAN (Král), 60. GAŠPAR (Král)

HK Nitra: Simba (Foltán) – Mezei, McCormack, Korim, Morrison, Pupák, Versteeg, Svoboda, Pätoprstý – Scheidl, Slovák, Lantos – Majdan, Kerbashian, Blackwater – Rapace, Bortňák, Buček – Hrušík, čalád, Fominykh
    HK Detva: Zalivin (Petrík) – Mar. Chovan, Golian, sládek, Hraško, F. Fekiač, Betker, Gachulinec, Jendroľ – Král, Murček, Ščurko – Žilka, V. Fekiač, Surový – Kašpar, Mat. Chovan, Tibenský – Hodgon, Valent, Pulščák

Rozhodčí: Fridrich, Nagy – Orolin, Soltész – Konc. st ..