Motor ČB – Kadaň 4:1 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 7:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 3:4 (po pr.)
Vsetín – Litoměřice 3:6 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Přerov – Kladno 6:2 (kon.)
Slavia – Havířov 4:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 30.01.2019, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 52. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:52:32)

Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 53 – 14
    Zblokované střely: 13 – 3
    Střely mimo branku: 19 – 4
    Vhazování: 40 – 21
    Přesilové hry: 1/10 – 0/8

Je konec! Domácí celek byl ve třetí třetině jasné jasném celkem a svého soupeře pustil jen k dvěma střelám. Motor se navíc prosadil hned dvakrát zásluhou Zdeňka Doležala a Martina Janduse. Navíc jsme viděli ve třetí třetině osobní trest pro trenéra hostí do konce zápasu.

59:25
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Ondřej Kachyňa – 2 min., vysoká hůl).

59:15
    Jakub Babka chtěl zakončit bekhendem, jenže dobře ho překřížil jeden z protihráčů, jenž mu znemožnil střelu. Kadaň se hned snaží o útok.

58:59
    Chybí nám něco málo přes minutku do konce této třetiny. Každopádně o vítězi dnešního utkání je jasno. Tři body získají České Budějovice.

58:18
    František Wágner je na ledě!

57:24
    Navíc měl velkou šanci Zdeněk Doležal! Toho parádně našel Zdeněk Kutlák, který vyšachoval hned tři hráče. Domácí hráč ale neodkázal zakončit!

57:18
    Václav Karabáček je na ledě!

56:38
    Trhači hrají s pukem na holích v útoční třetině. Zatím však spíše jezdí okolo mantinelu a domácí celek se bez problémů brání.

56:18
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., sekání).

55:44
    Každopádně Kadaň v dnešním zápase v početních výhodách ještě vůbec nic nepředvedla. Znovu musí začínat až od svého brankáře.

55:32
    Petr Maršoun je na ledě!

55:18
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Václav Karabáček – 2 min., hrubost).

54:39
    Zdeněk Doležal v obrovské šanci v přesilové hře! Tento hráč dostal nabito křižným pasem. Jeho střela šla však jen doprostřed branky, kde Lukeš zasáhl.

53:51
    České Budějovice nerozehrály svou přesilovou hru ani trochu dobře. Hosté nejprve vyhodili, poté přišel domácí tým o puk hned na začátku útočného pásma.

53:32
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Štěpán Lukeš – 2 min., podrážení). Trest odpyká Petr Maršoun.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 1. Endál (Gilbert, Pavlin), 21. Endál (M. Novák, Plášil), 45. Z. Doležal (Plášil, R. Přikryl), 52. M. Jandus (Babka, Heřman) – 17. Klejna (Wágner)

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Kváča) – Pýcha, Pavlin, Vydarený, M. Jandus, Kutlák, Plášil – M. Novák, Gilbert, Endál – Heřman, R. Přikryl, Z. Doležal – Karabáček, Babka, P. Novák – Beránek, Dančišin, Kachyňa – Dunn.
    SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Štěpánek) – Klejna, Novák, Hajič, Eliáš, Šefl, Foltýn, Popela – Wágner, Kůs, Šulek – Maršoun, Rindoš, Zabloudil – Homer, Tupý, J. Svoboda – Vašíček, Konášek, Zd Zabloudil.

Rozhodčí: Grech, Veselý – Tvrdík, Šimán