Chabarovsk – Kunlun 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – Jokerit 3:4 (po pr.) | Barys – Petrohrad 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 5:4 (kon.) | Minsk – Vladivostok 2:3 (0:2 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Riga – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:2 (po pr.)
po s.n. (0:2)
HC Dinamo Minsk
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 31.01.2019, 17:30 • Minsk Arena • KHL

Hokejisté Admiralu si odvážejí dva body z Minsku a rehabilitovali se za předchozí domácí debakl 0:7 s Chabarovskem. V zápase byli sice takřka neustále pod tlakem, ale z ojedinělé akce dokázali otevřít skóre a po nevídané minele brankáře Enrotha v 9. vteřině druhé třetině i zvýšit. Domácí nakonec v závěru zápasu vydřeli v přesilovce vyrovnání. Vladivostok mohl rozhodnout už v prodloužení, v němž převzal iniciativu, na druhý bod si ale počkal až do nájezdů. (20:27:08)

Česká stopa
    Karel Kubát (VLD) 0+0, 3 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě 22:28

Sergej KOŇKOV - 2:3 na nájezdy

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.

Autorem vítězné branky je SERGEJ KOŇKOV.

4. série
    0:2
    Teemu PULKKINEN neproměňuje. Vymíchal si Krasotkina, který však skvěle vyhmátl jeho pokus z úhlu lapačkou.

3. série
    0:2
    Vladimir BUTUZOV jako první z hostů neuspěl.

3. série
    0:2
    Ivan DROZDOV neproměňuje. Puk se mu svezl po holi.

2. série
    0:2
    Sergej KOŇKOV prostřelil Enrotha mezi betony.

2. série
    0:1
    Quinton HOWDEN pálil jen do betonu hostujícího brankáře.

1. série
    0:1
    Jurij PETROV naopak skóruje bekhendovým blafákem.

1. série
    0:0
    Jevgenij KOVYRŠIN neproměňuje. Jeho pokus se od tyče odráží ven.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení na jednu bránu (na rozdíl od řádné hrací doby na tu domácí) gól nepřineslo a tak zápas v Minsku rozhodnou samostatné nájezdy.
    Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 41:24, vhazování 28:21, hity 6:10, čas v útoku 15:29 – 8:12, vyloučení 4:6, využití 1:0.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Hosté dlouho kroužili v útočném pásmu, nakonec přerušuje hru Enroth. Za jedinou zbývající vteřinu toho asi nikdo moc nestihne a uvidíme nájezdy.
    63:04 Glazačev nezakončil mezi betony

63:04
    Admiral je v prodloužení lepší, Glazačev se parádně protáhl kolem domácího obránce až před gólmana, ale zblízka ho nedokázal překonat.

61:53
    Kirill Voronin napřáhl golfákem, odražený kotouč se k němu od zadního mantinelu zase vrátil a tentokrát už musel po dorážce skočit Jhonas Enroth.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 33. Kogaljov (A. Těreščenko, S. Kosticyn), 58. Kovyršin (Blum, Pulkkinen) – 9. Feoktistov (Zajcev), 21. S. Zacharčuk (V. Strelcov, Ugolnikov), rozh. náj. Koňkov