Mladá Boleslav – K. Vary 3:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Zlín – Litvínov 1:2 (0:3 po s.n.) | Olomouc – Třinec 5:2 (kon.) | Pardubice – Liberec 0:1 (kon.)
Sparta – Vítkovice 3:0 (kon.)
Piráti Chomutov
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Mountfield HK
Pátek 01.02.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga • 41. kolo

55:57
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ivan Huml – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Daniel Rákos – 2 min., hrubost).

55:09
    Sedm sekund po vhazování byla vysazena branka Maxwella a Oskars Cibulskis inkasuje dvě minuty! To je velká šance, Piráti budou hrát téměř dvě minuty dvojnásobné přesilovky.

55:02
    Petr Zámorský fauloval sedmnáctiletého Michala Guta a následně se s ním chtěl nejspíše prát on i Filip Pavlík... Nejproduktivnější hráč Mountfieldu inkasuje dvě minuty za držení.

50:36
    Hra bude pokračovat třetí přesilovkou královéhradeckého mužstva. Radek Duda dostává dvě minuty za sekání a Mountfield čeká dvě minuty početní výhody.

43:49
    Brzy mohou hosté své vedení opět navýšit. Juraj Valach inkasuje dvě minuty za podražení a Mountfield si zahraje přesilovku číslo dvě v dnešním utkání.

39:08
    Michal Gut se následně dostával přes obránce, který jej ale bránil nedovoleným způsobem a Piráty čeká přesilovku. Potrestaným borcem je Dominik Graňák.

33:26
    Jan Havel se po pravé straně dostal do zakončení, ale pozorného Maxwella se mu bekhendem propálit nepovedlo. Vše ovšem bylo s faulem, dvě minuty dostává Radek Smoleňák.

26:50
    Mountield si zahraje první přesilovku v utkání, na lavici hanby jde obránce Juraj Valach. Dnešní oslavenec inkasuje dvouminutový trest za hákování.

17:30
    Uvidíme první přesilovku utkání. Piráti byli aktivní v pásmu a Maris Bičevskis se provinil faulem. Za nedovolené bránění si odsedí dvouminutový trest.

David Panuška

Branky a nahrávky: 37. Sklenář (Chrpa, Dietz) – 26. R. Pavlík (Cingel, Vincour), 28. Koukal (Vincour, Smoleňák), 44. R. Pavlík

Piráti Chomutov: Peters (Pavlát) – L. Kovář, Valach, Dietz, Knot, Jank, Buchtela – Sklenář, V. Růžička, J. Havel – Marjamäki, Huml, T. Svoboda – Tomica, Raška, Duda – Koblížek, Gut, Chrpa – Koblasa.
    Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Zámorský, Linhart, Graňák, Cibulskis, F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák, Koukal, M. Chalupa – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Paulovič, Bičevskis, Miškář – Vopelka, Rákos, Lessio.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Frodl, Hanzlík

Diváci: 2 984