Olomouc – Mountfield HK 0:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Chomutov – Zlín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 7:1 (kon.) | Žďár n/S – Kladno 2:5 (kon.) | Vsetín – Třinec 3:4 (2:4 po s.n.)
K. Vary – Přerov 5:1 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Slavia – Sparta 1:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 01.02.2019, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

S konstatováním, že junioři Dukly doma prohráli proti Mladé Boleslavi 2:3 po prodloužení, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (18:25:57)

Mladá Boleslav nakonec veze z Jihlavy důležité dva body, které jí mohou pomoct v boji o postup do skupin o play-off a které jí vystřelil v prodloužení Andrej Moravčík. Naopak pro Duklu je bod z dnešního zápasu málo a šanci na nápravu tak bude mít zítra v dalším domácím utkání proti Kladnu.

63:46
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté dnes berou dva body, když nájezdovou loterii odmítá 74 sekund před koncem prodloužení ANDREJ MORAVČÍK, jenž dává svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Karel Klikorka.

60:01

Také Jihlava se v zápasu dostala do vedení, když se ve 46. minutě prosadil Jakub Krajíček, ale hned vzápětí vyrovnal Andrej Moravčík a jde se tak do prodloužení, jelikož další branka už nepadla.

60:00

59:28
    Jihlava hraje v plném počtu.

57:28
    Dukla se bude v závěru ještě bránit, když jde ven Petr Veleba za podrážení, a tohle je šance pro hosty na rozhodnutí.

47:05
    Ale hosté, stejně jako v první třetině Dukla, rychle odpovídají na vedení soupeře. Po necelých dvou minutách srovnává krok na 2:2 ANDREJ MORAVČÍK. Asistence: Michal Simon.

45:19
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava jde dnes poprvé do vedení, když se trefuje JAKUB KRAJÍČEK a dává svůj šestý gól v sezoně. Bez asistence.

43:36

41:36
    Druhá přesilovka i pro Mladou Boleslav, Lukáš Mareš, který má v A-týmu v letošní sezoně přes 30 zápasů, si jde odpykat dvě minuty za zásah do nohou.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:30.

Druhá třetina přinesla jednu přesilovku každému týmu, která využitá nebyla. Dukla měla čtyři minuty před koncem třetiny možnost trestného střílení, ale protože ho Miroslav Juda neproměnil, zůstal stav ve druhé třetině nezměněn.

40:00

35:33
    Jenže Miroslav Juda na gólmana Tadeáše Zeithamla nevyzrál a stav tak zůstává nezměněn!

35:33
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Procházka – trestné střílení, podrážení).

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Vala (Chubna, Adam), 46. Krajíček – 3. Sýkora (Houška, Šíma), 48. Moravčík (Simon), 64. Moravčík (Klikorka)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Maláč) – Piskač, Veleba, Moravec, Trávník, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Adam, Juda, Barák
    BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Kmec) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Jirásek, Hovorka, Rudolph, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster, Houška, Grim, Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Skopal – Polák, Nechvátal