Pelhřimov – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Nový Jičín 3:4 (1:2 po s.n.)
Kopřivnice – Tábor 6:4 (kon.) | Písek – Orlová 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:5 (po pr.)
David Servis – Šumperk 2:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HK Opava
Sobota 02.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 36. kolo

Pro dnešek je to z havlíčkobrodské Kotliny všechno. Děkuji za pozornost a u dalšího utkání II. ligy se těším na počtenou. (19:08:10)

Je konec! Hodně hektická třetí třetina, která rozhodla o vítězi ve 43. minutě, když se v oslabení prosadil Petr Kuchta. Hosté zkusili v samém závěru hru bez brankáře, ale neúspěšně.

59:55
    Domácí tým se i na další pokus osvobozuje.

59:29
    Jan Štindl napálil od modré domácího hráče a hosté jsou mimo pásmo.

59:20
    Valná hromada u domácí branky, která drží pohromadě. Novák si pohlídal prostor u pravé tyče.

58:55
    Patrik Přidal mířil do odkryté klece, ale jeden z hostů jej vyškrábl z brankové čáry!

58:24
    Opava se dostala mimo útočné pásmo, což je voda na mlýn domácích.

58:06
    Hosté vyhráli buly a jsou v šesti!

58:01
    Oddechový čas pro hosty.

58:01
    Jakub Hendrych odrazil puk od zadního mantinelu, který zamířil k Novákovi, jenž ho schoval do své rukavice.

57:18
    Miroslav třetina odmítl obránce a dostal do pásma Patrika Přidala, který v bruslařském souboji prohrál bitvu o kotouč. Opava míří na druhou stranu.

56:43
    David Kozlík se snažil ve středním pásmu oslovit Petra Kuchtu, ale na toho byl kotouč moc dlouhý.

56:14
    Čeněk Novák lapí do své lapačky pokus od modré čáry a přerušuje hru.

56:04
    Velkou chybu hostující defenzivy mohl potrestat tuším David Michálek, ale vše pro hosty zachránil pozorný Matyáš Daňa!

55:42
    Opavští hokejisté mají puk na svých hokejkách, ale domácí jim nedávají nic zadarmo.

55:04
    David Michálek zkusil vybruslit na osu hřiště, ale trefil blokujícího hráče.

54:47
    Aktivita hostů nese své ovoce, když domácí hráči zahráli na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levé ruce Čeňka Nováka.

54:28
    Bruslaři kontrolují hru, ale Slezan se snaží ze všech sil, aby vyrovnal.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 27. Chlubna (Semrád, Kuchta), 43. Kuchta (Semrád, Chlubna) – 22. Rousek (Šindelář, Spratek)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Kulhánek, Vala, Kopic – Michálek, Třetina (C), Přidal – Beneš, Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Ludvík
    HK Opava: Daňa (Wanecki) – Fědor, Zouhar, Šindelář (A), Chujac, Štindl, Vilinskij – Jaroš, Rousek, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf (A), Hartmann, Peterka, Černý (C), Malina, Hendrych

Rozhodčí: Daniel Reich – Martin Klouda, Ondřej Bohuněk