Winnipeg – Anaheim 9:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:2 (kon.) | Florida – Vegas 3:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 2:4 (kon.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Nashville – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.)
Colorado – Vancouver 1:5 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.) | Washington – Boston 0:1 (kon.)
Carolina – Calgary 3:4 (kon.) | Montreal – Edmonton 4:3 (po pr.)
Minnesota Wild
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 03.02.2019, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto zápasu je to ode mne vše. Přeji hezký den a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (05:17:18)

Zisk puku po chybách: 10-5.

Nešťastné vyhození puku Ryana Sutera se nakonec zdálo jako faktor, který rozhodl o dělbě bodů. V pohledném a napínavém utkání nakonec tedy vítězí indiáni dosti hlasitě se hlásí o návrat do bojů o play off.

61:19 Erik GUSTAFSSON - 3:4

61:19
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Po dlouhém obléhání branky bez střely nakonec dostal od Perliniho nabyto ERIK GUSTAFSSON, který střelou z mezikruží zavěsil. Asistence: Brendan Perlini.

60:15
    Chicago hraje přesilovku 4 na 3 a hned se usadilo v útočném pásmu a sevřelo soupeře.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 5:00.

Týmy jakoby se rozehráli ke skvělým výkonům a proto byl vidět hokej ve třetí třetině nahoru dolu. Protože domácí dokázali ve třetí třetině vstřelit o jednu branku více, uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Ryan Suter nabral puk na hokejku a ze svého pásma jej vyhodil mezi diváky.

59:34
    Chicago dostalo touš do své moci.

59:04
    Delia opět má puk v rukavici. Byla oznámena poslední minuta základní hrací doby.

58:40
    Hosté by rádi rozhodli. V útočném pásmu se však nedokázali usadit a tak Delia musel řešit rychlý protiútok Staala s Granlundem.

57:51
    Na ledě je opět Koivu se svoji formací, to znamená že hosté opět neví kam dříve skočit. Po střele Spurgeona situaci uklidňuje Delia.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 9. Zucker (Mikael Granlund, Suter), 49. M. Koivu (Parise, Spurgeon), 57. V. Rask (Greenway, M. Foligno) – 28. DeBrincat (Kahun, D. Strome), 35. E. Gustafsson (Kahun, D. Strome), 56. J. Toews (P. Kane), 62. E. Gustafsson (Perlini)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon (A), Suter, Pateryn, Brodin, Hunt, Seeler – Coyle, E. Staal, Greenway – Mikael Granlund (C), M. Koivu, Zucker – Åberg, V. Rask (A), Parise – Hendricks, Fehr, M. Foligno.
    Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward (A)) – Seabrook (A), Keith, C. Murphy, Forsling, E. Gustafsson, Dahlström – P. Kane (C), J. Toews, Caggiula – Kahun, D. Strome, DeBrincat – Krüger, Kämpf, Saad – Hayden, Anisimov, Kunitz – Perlini.

Rozhodčí: Anderson R. (Usa) – Joannette M. (Can)