Sparta – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Litvínov – Pardubice 2:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:3 (kon.)
Liberec – Chomutov 7:2 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 3:4 (2:3 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 03.02.2019, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 42. kolo

Ve třetí třetině se dílo Třince dokonalo. Necelou minutu před závěrečnou sirénou se prosadil Erik Hrňa.

Nejlepšími hráči zápasu jsou Aron Chmielewski (TRI) a Stanislav Balán (KVA).

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se Kamila Ströerová. (17:53:17)

58:55
    Hrňa se dostal do další šance, ale trefil se do plexiskla za Filipem Novotným.
    58:13 Erik HRŇA - 1:3

58:13
    Třinec právě vstřelil branku!
    Filip Novotný chtěl odpálit puk, po kterém se lapal. Rychlejší ale byl ERIK HRŇA, který zasadil puk do úplně prázdné brány. Bez asistence.

57:07
    Přímo před branku dostal nabito Petr Stloukal, kterému se nepodařilo tváří tvář prostřelit Šimona Hrubce.

Dnešní utkání sleduje 2884 diváků.

56:54
    Flekovo rána skončila v lapačce třineckého brankáře.

56:23
    Martin Růžička trefil tyčku karlovarské brány.

55:40
    Vlach naznačil střelu, ke které se vzápětí už ani nedostal, protože byl obrán o kotouč.

55:10
    Lapšanský se marně pokoušel prosadit nad Hrubcem.

54:32
    Domácí hrají v plném počtu.

54:12
    Hosté hrají v plném počtu.

53:40
    Karlovarským se konečně podařilo opustit vlastní třetinu a zdrželi se u Šimona Hrubce, který s jejich pobytem neměl žádné starosti.

53:12
    Oceláři se drží v útočném pásmu, dlouho se však nedostali ke střele, protože všichni byli hráči v červeném byli pokrytí energetiky.

52:29
    Síly na ledě se ale vyrovnají. Na trestnou lavici zamířil kapitán Václav Skuhravý (KVA), který se provinil držením.

52:10
    Na trestnou lavici na dlouho zamíří Marian Adámek (TRI), který poslal nedovoleně k zemi Adama Lapšanského. Ten se po krátké chvíli zvedá a odjíždí na střídačku za svými spoluhráči. Na Adámka čeká dvou minutový trest a deseti minutový trest za vražení na hrazení. Menší trest odpyká Ondřej Kovařčík.

51:15
    Neposedný kotouč zastavuje za bránou Hrubec, jeho spoluhráči si jej přebírají a přesouvají se do útočného pásma.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 24. Balán (Stloukal, Kohout) – 29. Chmielewski (Svačina, Novotný), 32. Novotný (Chmielewski, Galvinš), 59. Hrňa

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík (A), Sičák, M. Rohan, Kozák, Podlipnik, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Lapšanský, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Balán (A), Kohout.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – M. Doudera, Roth, Gernát, M. Adámek, Galvinš, D. Musil – Werek, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Dravecký (A), Marcinko (C), Hrňa – M. Kovařčík, Polanský, O. Kovařčík – Chmielewski, Novotný, Svačina.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Klouček, Tošenovjan