N.Novgorod – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Soči – Jaroslavl 3:4 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 03.02.2019, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

S konstatováním, že Neftěchimik Nižněkamsk dokázal otočit zápas v Nižném Novgorodu z 1:0 na 1:2 a poté se radoval z výhry 3:2 v prodloužení, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý (17:28:20)

V oslabení: 1-0.

Dva body pro Neftěchimik Nižněkamsk jsou asi zasloužené. Hosté sice přišli o výhru v základní hrací době 38 sekund před koncem, ale do prodloužení šli s dohrávanou přesilovkou a dokázali jí zásluhou Marata Chajrulina využít. Berou tak dva body, domácí jeden, a Nižněkamsk tak má stále malou šanci na postup do vyřazovací části.

60:32 Marat CHAJRULLIN - 2:3

60:32
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Prodloužení nakonec trvalo jen 32 sekund, když MARAT CHAJRULIN operoval s pukem u pravé tyče Brusta. S prvním zakončením neuspěl, napodruhé už šťastně od zad kanadského gólmana dostal kotouč do sítě.

60:12
    Hosté začínají prodloužení dohrávanou přesilovkou a už jsou v útočném pásmu.

60:01

Třetí třetina je u konce. Hostující tým byl velice blízko výhře, když jej poslal do vedení ve 49. minutě Joonas Nättinen a v závěru přežili i minutu a půl dlouhé oslabení. Jenže 38 sekund před koncem domácí srovnali, když zásluhou Andy Mieleho v předbrankovém prostoru dostali napotřetí puk do sítě. Ještě devět sekund před koncem měl rozhodnutí na holi Nättinen, ale bez úspěchu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Hosté ještě mohli otočit výsledek na svojí stranu. Kulikov se mezi kruhy opřel do puku, ale Brusta neprostřelil. Kotouč se odrazil k pravé straně, kde dorážel Nättinen, ale nepřesně.

Branka platí a stav je 2:2.

Gól jde ještě kontrolovat rozhodčí. Uzná ho nebo ne? Podle mě tohle bylo naprosto v pořádku.
    59:22 Andy MIELE - 2:2

59:22
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Denis Paršin se dostal na levém kruhu ke kotouči a vystřelil. Kotouč na branku Ježova neprošel, protože byl zblokován. Poté se k němu opět dostal Paršin, ale také val těl před sebou nepropálil. To se povedlo až ANDY MIELEMU, který se napřáhl a Ježov nemohl zasáhnout, protože přes něj přepadl spoluhráč.

59:14
    Hosté jsou v plném počtu, ale do útoku míří domácí.

58:58
    Holm vystřelil a před brankou vznikl další velký závar. V něm si nedovoleně počínal Michail Varnakov, který se snažil vyšťourat puk zpoza branky tím, že sekl brankáře. Je hodně rozezlen, ale nezbude mu nic jiného než jet na trestnou lavici.

58:45
    Barry Brust jde ven z branky a domácí hrají šest na čtyři.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 33. Orlov, 60. Miele – 37. Porjadin (Chisamutdinov), 49. Jo. Nättinen, 61. Chajrullin

Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Molkov) – Orlov, Barancev, Holm, Nazarevič, Aljajev, Volčenkov, Rodionyčev – Paršin, Galuzin, Žafjarov – Varnakov, Miele, Calof – Sabolič, D. Sjomin, Šenfeld – Urakov, Makarenko, Verjajev – Smolin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – D. Musin, Šaripzjanov, Polášek, Bryncev, Volgin, Timašov, Ogurcov – Porjadin, Nestrašil, Chisamutdinov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Bikmullin – E. Galimov, P. Kulikov, Chajrullin – Podšendjalov, Padakin, Šiksatdarov – Šarifjanov.

Rozhodčí: Gamalej, Kislov – Ponamarenko, Černyšev