NY Rangers – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Toronto – Anaheim 6:1 (kon.)
Dallas – Arizona 5:4 (kon.)
New York Rangers
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Los Angeles Kings
Úterý 05.02.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek úterní noci! (04:03:50)

Trestné minuty: 4 – 4

Kings zapsali třetí výhru z posledních pěti zápasů. V následujícím utkání, hned zítra, zavítají na led New Jersey Devils.

Rangers prohráli druhý zápas po sobě a třetí zápas z posledních čtyř. Příští utkání odehrají v noci na čtvrtek, 7. února, kdy na doma přivítají Boston Bruins.
    Konečný výsl.: New York Rangers vs Los Angeles Kings 3:4 pp

60:25 Tyler TOFFOLI - 3:4

60:25
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak to je obrovská sprcha pro Rangers! Z pravého kruhu pro vhazování Lundqvista překonává TYLER TOFFOLI, přičemž tak rozhoduje o osudu tohoto utkání. Asistence: Adrian Kempe.

60:17
    Zibanejad při situaci 2 na 1 z levé strany nastřelil tyč!

60:03
    Kotouče se ujímají Rangers.

60:01

Úvodní vhazování prodloužení obstarají Zibanejad a Kempe.

Střely na bránu: 27 – 29

Po šedesáti minutách vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti ještě může dojít na samostatné nájezdy.
    Po 3. třetině: Rangers vs Kings 3:3

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 9. Kreider (DeAngelo, Zibanejad), 21. Zibanejad (Zuccarello, M. Staal), 50. McQuaid – 18. Kempe (Kovalčuk, Hagelin), 46. Kopitar (Kovalčuk), 59. Kempe (Toffoli, Amadio), 61. Toffoli (Kempe)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal (A), DeAngelo, Skjei, McQuaid, Br. Smith, Shattenkirk, Pionk – Kreider, Zibanejad (A), Zuccarello (A) – Bučněvič, K. Hayes, Fast – Chytil, R. Strome, Naměstnikov – Nieves, Vesey.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Fantenberg, Phaneuf, LaDue – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Leipsic, J. Carter (A), Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovalčuk – Clifford, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Jake Brenk, Ian Walsh – Kiel Murchison, Steve Barton

Diváci: 16 233