Nantes – Toulouse 2:0 (kon.) | Bastia – Caen 2:2 (3:5 po pen.)
po penal. (3:5)
SC Bastia
2:2 (0:1)
SM Caen
Úterý 05.02.2019, 21:00 • Stade Armand Cesari (Bastia) • Francouzský pohár • Osmifinále

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 24:18. (23:46:11)

Je konec! Caen se v dnešním utkání hodně zapotilo, soupeř totiž hned dvakrát dotáhl jednobrankové manko, utkání tak muselo jít do pokutových kopů. Tam si hosté počínali hodně zkušeně, neboť proměnili všechny penalty, naopak soupeř jednou chyboval, což ho stálo postup do dalších bojů. I tak sympatický výkon od třetiligového celku, který dnes hrál velice vyrovnanou podívanou.

Střílení penalt začíná.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi tohoto zápasu, na řadu tak půjdou pokutové kopy.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

119
    Do konce prodloužení nezbývá moc času, dost možná se dočkáme pokutových kop. V tuto chvíli má míč na kopačce brankář Martin.
    117. SANTELLI - 2:1

117
    Bastia právě vstřelila branku!
    To jsou věci, domácí opět vyrovnávají stav! K rozehrávce volného kopu se postavil Vincent, který svůj centr zakroutil přesně na hlavu BENJAMINA SANTELLIHO, jehož důrazná hlavička skončila až v síti.