Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:1 (kon.) | Písek – Tábor 4:2 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 5:3 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 1:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
HK Nový Jičín
Středa 06.02.2019, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 37. kolo

59:47
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Zedník – 2 min., bitka).

55:19
    Někdejší Drak Jakub Lehečka dává svému minulému klubu šanci dostat se zpět do vedení! Za hákování si totiž půjde na dvě minuty sednout na trestnou lavici.

48:17
    Šumperk sice lehce polevil v útočné snaze, nyní ale budou mít perfektní možnost vrátit vedení alespoň o dvě branky. Na dvě minuty za hákování si půjde sednout na trestnou lavici Michael Chvostek.

35:20
    Šumperk opět naskočí na přesilovou hru, jelikož si půjde na dvě minuty odpočinout kapitán hostů Jakub Hruška.

27:48
    Trestné lavice jsou ve druhé třetině poměrně zahřáte, čehož chtěl využít také hostující Dominik Kafka, který si půjde odsedět dvě minuty za podrážení.

25:06
    A Šumperk půjde do tří! Jakub Čuřík, i když nechtěně, ale atakoval ze zadu hostujícího Metelku. Zákrok nevypadal sice zákeřně, Metelkovi ale chvíli trvalo, než se zvedl z ledu.

24:15
    První přesilovku budou mít nyní k dispozici také hosté z Nového Jičína. Na dvě minuty si půjde odpočinout Jakub Řezáč.

16:44
    Vojtěch Adamík jasně fauloval domácího Dominika Pokorného, za což si posedí dvě minuty na trestné lavici.

Daniel Bertók

Branky a nahrávky: 14. Gago (Kuťák, Vachutka), 18. Sedlák, 22. Kuťák (Vachutka), 23. Sedlák (Čuřík, Plášek), 58. Sedlák (Vorobjev, Drtil) – 24. Sonnek (Kuba), 27. Lehečka (Hruška), 46. Tomeček, 52. Kafka (Lehečka)

DRACI PARS ŠUMPERK: Polívka (Haloda) – Mojžíš, Gewiese (C), Drtil, Haloda, Řezáč, Sedlák (A) – Gago, Pokorný, Hroch, Vachutka, Kuťák, Urban, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.
    HK Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek V.) – Adamík, Már, Hruška (C), Kališ, Metelka, Gřesík, Tomeček – Kuba, Pecha, Kafka, Lehečka, Chvostek (A), Zedník (A), Vaňo, Sonnek J., Slovák, Irgl.

Rozhodčí: Dufka – Novotný, Šimčík – Kalvoda, Krejčí