Real Betis – Valencia 2:2 (kon.)
Real Betis
2:2 (1:0)
Valencia CF
Čtvrtek 07.02.2019, 21:00 • Estadio Benito Villamarín • Španělský pohár • Semifinále

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:10. (22:52:34)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2-2. Úvodní branka tohoto zápasu přišla v samotném závěru prvního poločasu, následně i o druhou trefu se postaral Betis. Najednou Valencia naprosto přestala hrát, avšak ojedinělý útočný výpad nakonec přinesl kontaktní branku, což ale nebylo vše. Netopýři byli těsně před nastaveným časem blízko k vyrovnávací brance, avšak Čeryšev trefil pouze břevno. Ve druhé minutě nastavení přeci jenom přišlo vyrovnání, o které se postaral Gameiro.

90+3
    90+2. GAMEIRO - 2:2

90+2
    Valencia právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom přichází vyrovnávací branka! KEVIN GAMEIRO našel v tandemu naběhnuvšího Rodriga, který si počkal na pohyb francouzského forvarda, jenž se dokázal natlačit před obránce a poté přízemním zakončením propálil Roblese.

90+1
    Ve středu hrací plochy zůstal na zemi ležet hostující Kondogbia, což domácí chtěli ignorovat. Poté hlavní sudí přeci jenom přerušil hru.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Mohlo být srovnáno! Gameiro se protancoval až do šestnáctky, odkud zpětným centrem našel hlavu Čeryševa, který hlavičkoval pouze do břevna.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Betis stále drží vedení o jednu branku, ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

87
    Po rohovém kopu přišel další nedovolený zákrok z domácí strany. Trochu zbytečně šel agresivně do souboje o míč domácí záložník Lo Celso.

86
    Gayá to v tísni zkoušel kolmicí na Čeryševa, kterou se štěstím stačil zastavit pozorný Mandi. Následně si Guerrero dokázal pohlídat Picciniho.

85
    Do kombinace se zapojil také střídající Guerrero, který musel jednat hodně rychle. Napadající smečka protihráčů se nakonec k míči vůbec nedostala.

84
    I tentokráte ve středu hrací plochy kraloval domácí Carvalho, který obelstil napadajícího protihráče, díky čemuž se jeho celku podařilo vybojovat roh.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Poslední okamžiky patří domácím hráčům, kteří se i nadále nachází na polovině soupeře.

82
    K osmému rohovému kopu se postavil hodně aktivní Canales, který poslal míč do malého vápna, kde ale před Sidneim zasahoval urostlý Kondogbia.

81
    Po jeho přihrávce přišla centrovaná nabídka z pravé strany, která se snesla pouze na hlavu Garaye. Následná rána Canalese bude znamenat rohový kop.

80
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Júnior Firpo, přichází Francis Guerrero.