New Jersey – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Carolina 5:6 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Philadelphia – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | Washington – Colorado 4:3 (po pr.) | Montreal – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Anaheim 4:0 (kon.) | Detroit – Vegas 3:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 0:1 (po pr.)
Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 1:4 (kon.) | Chicago – Vancouver 4:3 (po pr.)
Calgary – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Columbus 2:4 (kon.)
Montreal Canadiens
5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Winnipeg Jets
Pátek 08.02.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:25:37)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:56

1. Jonathan Drouin (Montreal) 2+2
    2. Phillip Danault (Montreal) 1+3
    3. Brendan Gallagher (Montreal) 0+2

A je konec! Ve třetí třetina strhli domácí vedení na svou stranu když se ve 45. minutě prosadil dělovkou Weber. V 52. minutě se radoval z dorážky Danault a v 55. minutě zasadil hřebíček do rakve střelou z jedničky Kotkaniemi. Za hosty ještě korigoval skóre Lemieux, který dostal kotouč do branky po odrazu od Price. Canadiens tedy pokračují v solidních výkonech a připisují si další 2 body. Naopak Winnipeg odjíždí z Montrealu s prázdnou.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 53, Hosté – 34.

59:10 Brendan LEMIEUX - 5:2

59:10
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets se přeci jen dočkali další branky! BRENDAN LEMIEUX měl kotouč u branky a odrazem od Price dostal touš za brankovou čáru, tohle je trochu smolný moment pro jinak bezchybného Price.
    Asistence: Andrew Copp, Jacob Trouba

58:50
    Kotouč na hokejkách domácích hráčů.

58:10
    Montreal se znovu osvobozuje, tohle je zatím nepovedená přesilová hra hostů.

57:57
    Střela Jacka Roslovice trefila Price do ramena.

56:58
    Montreal vystihl nahrávku a ihned odpaluje kotouč.

56:31
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hrubost).

56:16
    Tomáš Tatar obětavě zblokoval střelu Tylera Myerse od modré.

55:40
    Price si připisuje další zákrok betonem, tentokrát proti střele od modré.
    54:04 Jesperi KOTKANIEMI - 5:1

54:04
    Montreal právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné co předvádí mladičký JESPERI KOTKANIEMI, který prodlužuje svou šňůru zápasů ve kterých skóroval na 4! Finská hvězda se nyní prosadil střelou z jedničky z pravé strany.
    Asistence: Phillip Danault a Shea Weber.

53:47
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček).

53:30
    Jets se usadili ve třetině Habs, ale Price zatím nemusel zasahovat.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 8. Drouin (Gallagher, Danault), 21. Drouin (Danault), 45. S. Weber (Drouin, Danault), 52. Danault (Gallagher, Mete), 55. Kotkaniemi (Danault, S. Weber) – 5. Scheifele (Connor, Chiarot), 60. Lemieux (Copp, Trouba)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher, Danault, Drouin – Peca, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen – Hudon, Chaput, Deslauriers.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Murray, Nowak