New Jersey – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Carolina 5:6 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Philadelphia – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | Washington – Colorado 4:3 (po pr.) | Montreal – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Anaheim 4:0 (kon.) | Detroit – Vegas 3:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 0:1 (po pr.)
Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 1:4 (kon.) | Chicago – Vancouver 4:3 (po pr.)
Calgary – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Columbus 2:4 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Dallas Stars
Pátek 08.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:44
    Roman Polák (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:46 (05:12:07)

1. Ryan Johansen (NSH) 1+1
    2. Viktor Arvidsson (NSH) 1+1
    3. Craig Smith (NSH) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 24-29; Zablokované střely: 7-9; Vhazování: 53%-47%; Hity: 15-13; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 6-4.

O osudu dnešního utkání v Bridgestone Areně muselo rozhodnout prodloužení, které po 43 sekundách ukončil Ryan Johansen, a Brian Boyle s Codym McLeodem prožili v dresu Predators úspěšný debut. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Dallas Stars 2.

60:47 Ryan JOHANSEN - 3:2

60:47
    Nashville právě vstřelil branku!
    Viktor Arvidsson v levém rohu útočného pásma dokázal dobruslit puk a poté parádním zpětným diagonálním pasem oslovit RYANA JOHANSENA, který z pravého kruhu pro vhazování krásnou střelou zápěstím zamířil mezi lapačkou a levým betonem Antona Chudobina do bližšího rohu! Asistence: Viktor Arvidsson a Roman Josi.

60:01

Oba týmy během dnešního utkání vstřelili dva góly, když na úvodní branku Craiga Smitha po přestávce odpověděl obránce Miro Heiskanen a na gól Viktora Arvidssona poté bleskově ve třetí části duelu Taylor Fedun, a čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině dnešního klání. Nashville Predators 2 Dallas Stars 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24
    P. K. Subban napřáhl na pravém křídle ke tvrdé ráně s příklepem, která byla na přední tyči zablokována.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:13
    Alexandr Radulov se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Juuseho Sarose z úhlu překonat nedokázal! Fanoušci tleskají.

58:02
    Hodně plynulá hra je u konce poté, co nahození Predators skončilo v lapačce Antona Chudobina.

55:20
    Andrew Cogliano na levém křídle nabral obrovskou rychlost, Juuse Saros ale jeho pokus z úhlu vyrazil.

54:50
    Mattias Ekholm se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka.

54:13
    Stars na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Juuse Saros tečovaný puk vyrazil levým betonem.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 18. C. Smith (Fiala, Y. Weber), 49. Arvidsson (F. Forsberg, Johansen), 61. Johansen (Arvidsson, Josi) – 45. Heiskanen (Seguin, R. Polák), 50. Fedun (Cogliano, Dickinson)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – B. Boyle, Turris, Järnkrok – Fiala, Bonino, C. Smith – C. McLeod, Sissons, Hartman. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn (C), Faksa, Comeau – Janmark, Seguin (A), Radulov – Cogliano, Dickinson, Spezza – Gurjanov, Hintz, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith

Diváci: 17174