Moreirense – Porto 1:1 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (0:0)
FC Porto
Pátek 08.02.2019, 21:30 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

Ode mne to je již pro dnešní utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (23:39:03)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 19:10.

Máme tu konec dnešního utkání, které nakonec přineslo remízu 1:1. Domácí poslal do vedení v 79. minutě DAVID TEXEIRA, který se dostal k odraženému míči od břevna. Porto nakonec dokázalo vyrovnat ve druhé minutě nastavení díky HÉCTORU HERREROVI. Rozhodčí nastavoval ve druhém poločase čtyři minuty, ale nakonec se nám hrálo jedenáct minut navrh. Z poslední šance mohl za hosty skórovat Andrade, Jhonatan však výtáhl výborný zákrok.

90+11
    90+10. Jhonatanův skvělý zákrok

90+10
    Jhonatan výborně zasáhl proti zakončení Andradeho.

90+10
    Žlutou kartu dostává Patito Rodríguez (Moreirense FC).

90+9
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Rafik Halliche, přichází Ivanildo Fernandes.

90+8
    O faul se nejednalo opravdu šlo o nešťastnou srážku.

90+7
    Hlavní rozhodčí je přivolán k videu, ale jestli to nebyl faul od Halliche.

90+6
    Ve vápně domácích se srazili Halliche a André Pereira, oba jsou již v péči lékařů.

90+5
    Danilo Pereira si pomohl faulem na půlce a vypadá to, že se body budou dělit.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rúben Lima (Moreirense FC).

90+3
    Rohový kop pro Porto. Centr ve vápně odkopl Lima.
    90+2. Héctor HERRERA - 1:1

90+2
    Porto právě vstřelilo branku!
    Máme srovnáno. Na centr Otávia si naběhl na levé straně HÉCTOR HERRERA, který ho poslal přesně do sítě – 1:1.