9. Vojtěch Střondala (CZE) 1+2
    11.-12. Otakar Šik (CZE) 0+3
    20.-23. Jan Bambula (CZE) 1+1
    20.-23. Jaroslav Brož (CZE) 1+1 (20:09:13)

Česká reprezentace do 19 let slaví na turnaji pěti zemí v Turku první vítězství, když přetlačila stejně staré Švýcary poměrem 4:3.
    První třetina patřila Čechům, kteří v 5. minutě dvakrát bleskově udeřili během deseti vteřin. V prostřední části ale naši hráči dvakrát inkasovali v oslabení a jednou dokonce ve vlastní přesilovce a do šaten se šlo za stavu 3:3. Závěrečná třetina začala silným náporem reprezentantů alpské země, který naši tak tak ustáli a konečně při vlastní přesilovce zápas rozhodli, když se podruhé trefil hrdina dne Zdeněk Sedlák.
    Střely na bránu ve třetí třetině 19:10, celkem 33:29. Vyloučení 5:4, navíc Berri (SUI) 10 minut. Využití 2:1. V oslabení 1:0.

59:49
    Řehák skáče na led, Češi jsou v pěti.

59:32
    Ani teď červeno-černí nepropálili hradbu těl před Dvořákem, který ztlumený kotouč přikryl lapačkou na ledě a konečně si naše čtveřice může vydechnout.

59:01
    Drtivý nápor Švýcarska pokračuje, Dvořák lapačkou jen odpálil puk do rohu kluziště.

58:29
    Dvořák na chvíli nevěděl, kde má puk, ovšem tečoval ho snad držadlem hokejky mimo.

57:49
    Janett zůstal na střídačce, Švýcaři hrají power-play 6 na 4.

57:49
    Oddechový čas pro Švýcary.

57:49
    Vyloučení v týmu Česko (František Řehák – 2 min., podrážení).

56:30
    Jelínek uklouzl v obranném pásmu, naštěstí pro nás toho nevyužil zcela volný Kohler, jehož příklep narazil jen o zadní mantinel.

55:24
    Na ofenzivní úmysly však mohou reprezentanti helvétského kříže momentálně zapomenout, vhazuje se před jejich svatyní.

55:10
    V tlaku jsou opět Švýcaři, kterým povinnost velí útočit.
    53:22 Zdeněk SEDLÁK - 3:4

53:22
    Česko právě vstřelilo branku!
    Všechno je jinak, přichází konečně první potrestané vyloučení Švýcarů. Jelínek vyškrábl puk od hrazení a založil akci přihrávkou do volného prostoru na Dluhoše, jehož střelu zblízka zvedl mimo dosah gólmana znovu ZDENĚK SEDLÁK. Asistence: Jan Dluhoš, Šimon Jelínek.

53:12
    Naši vyhráli buly, Dluhoš nabil na levý kruh Sedlákovi a jeho příklep s jistotou kryje Janett.

53:04
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (David Prysi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:51
    Otakar Šik si udělal prostor na pravém křídle a jeho jedovatý švih vyráží Janett do strany.

51:13
    Klejnovu střelu nedokázal Janett zkrotit, navíc při tom vyjel dost riskantně mimo brankoviště a zůstal sedět dobrý metr od brány. Jeho spoluhráči se natlačili na brankovou čáru a českou šanci zpacifikovali.

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 23. Schwab (Stampfli, Oana), 37. Fleury (Kohler, Wyss), 40. Wetter (Kohler, Prysi) – 5. Brož (Šik, Bambula), 5. Sedlák (Dluhoš, Jelínek), 33. Bambula (Šik, Brož), 54. Sedlák (Dluhoš, Jelínek)

Švýcarsko: L. Janett (Charlin) – Anex, Prysi, Cretallaz, Heinen, Stampfli, Fleury, Wyss, G. Janett – Christen, Wetter, Kohler – Vouillamoz, Schwab, De Nisco – Oana, Weibel, Barbei – Berri, Tanner, Wüest
    Česko: Dvořák (Haas) – Štibingr, Seemann, Klejna, Aubrecht, Dluhoš, Ondračka, Procházka – Bambula, Šik, Brož – Sedlák, Střondala, Jelínek – Sklenář, Zemba, Šír – Matiaško, Kropáček, Klimek

Rozhodčí: Smedberg, Lepäalho – Jusi, Isolauri (FIN)