1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Česko
Pátek 08.02.2019, 12:30 • Ledový palác Dmitrov • Euro Hockey Tour (ženy)

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:29:46)

Je konec! Česko nakonec potvrdilo roli favorita a porazilo Německo 4:1. Už v 15. minutě šli hosté do vedení. Ve 45. minutě ale přišel menší šok, jelikož domácí soupeř srovnal, ale o pět minut později se Česko dostalo zpět do vedení. V 56. minutě si vytvořilo dvoubrankový náskok a o minutu později přidalo ještě jeden gól.

59:32
    Pokus hostující hráčky zpoza modré čáry byl zblokován.

58:18
    Německo se snaží vstřelit alespoň jeden gól, ale to se mu nedaří.
    57:00 - 1:4

57:00
    Česko právě vstřelilo branku!
    Hostující hráčky jsou ke konci zápasu hodně při chuti a dávají už čtvrtou branku! Česká republika se dostala do přečíslení, kdy přišla rána z bezprostřední blízkosti, se kterou si sice německá brankářka poradila, ale na následnou dorážku už byla krátká.

56:32
    Česko je hladové po dalším gólu, ale tentokrát rána z mezikruží zamířila do lapačky německé gólmanky.

56:10
    Domácí mužstvo se provinilo pouze zakázaným uvolněním.
    55:04 - 1:3

55:04
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Česko jde do vedení 3:1! Po excelentní přihrávce před bránu se hostující hráčka dostala do zakončení z první a trefila odkrytou svatyni Německa.

54:56
    Vyloučení v týmu Německo (2 min.).

53:07
    Velice dobrá střely německé hráčky z pravé strany letěla jen těsně vedle levé tyče a konec zápasu bude ještě velmi dramatický.

52:49

52:44
    Pokus domácí hráčky od modré čáry byl zblokován do ochranné sítě.

51:49
    Česku se zatím v oslabení poměrně daří a nenechává se soupeře dostat do nějaké šance.