Miedź – Jagiellonia 0:3 (kon.) | Lech Poznaň – Zagłębie 1:2 (kon.)
Miedź Legnica
0:3 (0:2)
Jagiellonia Białystok
Pátek 08.02.2019, 18:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Polská Ekstraklasa • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:58:38)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 4:2.

Je konec! Jagiellonia Białystok dnes vyhrál na půdě Legnice jasně 3:0. Už v 15. minutě se prosadil Nemanja Mitrović, který zakončil do poloprázdné domácí svatyně. Těsně před poločasem hosté získali pokutový kop, který proměnil Guilherme. V 64. minutě byl vyloučen domácí Bozic a v 74. minutě pojistil výhru hostů Novikovas.

90+3

90+3
    Domácí se dál snaží, ale vypadá to, že Grzegorz Sandomierski bude mít čisté konto.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Žlutou kartu dostává Marko Ščepovič (Jagiellonia Białystok).

89
    Jagiellonia se dostala do šestnáctky soupeře, ale tam nic velkého nevymyslel.

87
    Opět gólman Grzegorz Sandomierski odkopl balón od své hostující svatyně.

86
    Zápas se už spíše jenom dohrává, ale Legnica se stále snaží něco vymyslet a vstřelit alespoň jednu branku.

84
    Střela domácího hráče Omara Santany letěl jen do míst, kde byl připraven Grzegorz Sandomierski.

82
    Hosté následně získali rohový kop, ale ten letěl pouze do rukou Antona Kanibolockijého.