NY Rangers – Carolina 0:3 (kon.) | Boston – Los Angeles 5:4 (po pr.) | Buffalo – Detroit 3:1 (kon.)
New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.) | NY Islanders – Colorado 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Nashville 3:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 5:2 (kon.) | Arizona – Dallas 3:2 (kon.)
Boston Bruins
5:4 (0:0, 1:2, 3:2 - 1:0)
Los Angeles Kings
Sobota 09.02.2019, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (22:01:46)

2. Danton Heinen (Boston) 1+1

A je konec, v prodloužení byli šťastnější domácí, když povedenou ranou využil přesilovou hru Patrice Bergeron. Kings si tak odnáší ze zápasu alespoň bod. Naopak Boston se bodově dotáhl na Montreal a posunul se v tabulce.
    Střely po prodloužení: Domácí – 33, Hosté – 29.

62:34 Patrice BERGERON - 5:4

62:34
    Bruins právě vstřelili branku!
    A je konec a je to znovu PATRICE BERGERON, kdozachraňuje Boston! Patrice Bergeron měl čas na střelu a poslal kotouč s pomocí tyče do branky, 33 letý forward tak završil povedené 1000. utkání v dresu Bostonu.
    Asistence: Torey Krug.

62:20
    Kings vyhazují kotouč přes všechny čáry.

61:58
    David Pastrňák netrefil puk ideálně a Quick zasahuje.

61:40
    Kotouč ve středním pásmu, Boston musí vyklidit třetinu.

61:27
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., podrážení).

60:58
    Adrian Kempe nastartoval rychlé nohy a dostal se do samostatného únik, jeho pokus Rask vyrazil ramenem!

60:30
    K první akci se ale dostali domácí, když vypálil Bergeron.

60:01
    Úvodní buly pro Kings.

60:01

A je tu konec bláznivé třetí třetiny! Boston vstoupil do poslední třetiny výborně, když ve 44. minutě vyrovnal Heinen. O 2 minuty později se prosadil Krejčí a Boston znovu vedl. Za další 2 minuty se Bruins prosadili v oslabení zásluhou Marchanda a s Kings to vypadalo bledě. Ale v 50. minutě snížil Thompson a v 56. minutě srovnal dělovkou Fantenberg. Ve zbytku třetiny jsme se gólu nedočkali a zápas jde do prodloužení.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 29, Hosté – 28.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 25. McAvoy (Bergeron, Heinen), 44. Heinen (McAvoy, Marchand), 45. Krejčí (Krug, Pastrňák), 47. Marchand (Bergeron), 63. Bergeron (Krug) – 29. Iafallo (Martinez, Kempe), 35. Kopitar (D. Brown, Phaneuf), 50. N. Thompson (Leipsic), 56. Fantenberg (Doughty, Toffoli)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára, K. Miller, Krug, Carlo, J. Moore – Heinen, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Cehlárik – Backes, Kuraly, DeBrusk – Wagner, Acciari, Nordström.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Martinez, Walker, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Leipsic, Amadio, Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovalčuk – Clifford, N. Thompson, Wagner.

Rozhodčí: Brenk, Rank – MacPherson, Tobias