Kopřivnice – Lovosice 30:23 (kon.) | Nové Veselí – Jičín 23:22 (kon.) | Litovel – Hranice 21:22 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
30:23 (15:14)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 09.02.2019, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Emila Zátopka • Chance Extraliga mužů • 17. kolo

Pro Kopřivnici pokračuje liga až za jedenáct dní zápasem v Jičíně. Lovosice se představí v pátek doma proti Plzni. Na Talent se Lovcům dlouhodobě nedaří. (18:34:58)

Lovosice nadále čekají na své první venkovní body v letošní sezoně. Proti Kopřivnici neodehrály špatný první poločas. Ale ve druhém dějství si postupem času vylámaly zuby na Žingorovi, jehož úspěšnost zákroků ve druhých třiceti minutách se musela pohybovat okolo padesáti procent. Hostům zcela odešla střelba. Zmiňovaný Žingor poté dokonce v závěru pustil do branky Rippera. Za zmínku stojí také férové gesto Martina Střelce, který se ve druhé půli přiznal k teči, čímž se postaral o to, že pokračoval útok Lovosic.

Konec zápasu. (30:23)

60
    Zřejmě ještě Kupu vychytal Ripper. (30:23)

60
    Klimt se neprosadil střelou přes blok z levé spojky. (30:23)

60
    Karban se dostal na hřiště a nyní je na šesti metrech při domácím útoku. (30:23)

59
    Žingor pustil do branky Rippera, který tak zřejmě dochytá zápas. (30:23)

59
    Oddechový čas pro domácí. (30:23)

59
    Žingor lapil i střelu z pravé spojky a teď si na něj hosté vůbec nemůžou přijít. (30:23)

59
    Kopřivnice zamezila chystané dohrávce do pivota. (30:23)

58
    Střelec zůstal úplně osamocený za obranou a ve vyložené šanci poslal míč tam, kam potřeboval. (30:23)

58
    A další zákrok Žingora ze svého pohledu u pravé tyče. (29:23)

57
    Po ztrátě soupeře vyrazil Žingor zakončení z pravé spojky, ale hosté budou pokračovat v útoku. (29:23)

57
    Zima byl na pravé spojce faulovaný Francem, devítka. (29:23)

56
    Na což zareagoval Motl nepřesným pokusem z levé spojky, u míče tak jsou znovu domácí. (29:23)

56
    Při postupném útoku se domácí nedostali k zakončení o balón přišli kvůli technické chybě na levé straně. (29:23)

55
    Motl se trefil obloučkem z levé strany do prázdné branky. (29:23)

55
    Následný protiútok skončil útočným faulem. (29:22)

55
    Žingor kryje také loženku z levého křídla. (29:22)

Vít Muzikář

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Očkovič, Hanus, Bukovský, Ripper.
    HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, L. Hrdlička, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Jonáš, Malý, Franc.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
    Delegát: Samek