Benešov – Táborsko 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Chrudim 1:3 (kon.) | Pardubice – Velká Bíteš 7:0 (kon.)
Varnsdorf – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Žižkov 1:0 (kon.) | Sereď – Znojmo 1:0 (kon.)
Uničov – Prostějov 1:2 (kon.) | Nitra – Brno 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 0:1 (kon.)
Žilina – Jihlava 2:0 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 2:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:2 (0:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 09.02.2019, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas

Druhý poločas se také nesl ve vyrovnaném duchu. Ústí však dokázalo přidat druhou branku. Nicméně jejich soupeř opět znovu zabral a mohl se radovat z kontaktní branky. K vyrovnání mohlo dojít pět minut před koncem, ale hráč Varnsdorfu pohrdl nabídnutou penaltou. (12:39:17)

90

89
    Míč se nachází na polovině hřiště a vypadá to, že se Ústí bude radovat z vítězství.

87
    Domácí u míče a snaží se ještě zachránit v posledních minutách svůj výsledek.

85
    Varnsdorf měl velkou šanci vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, ale nakonec Rudnytskyy neproměňuje tuto možnost a brankář Ústí vystihl směr a chytá míč!

82
    Varnsdorf měl k dispozici rohový kop, ten nakonec přestřelil a nebylo z toho zakončení na branku.

81
    Brankář Ústí měl nyní trochu práce v pokutovém území, vše začalo jeho špatnou krátkou rozehrávkou, ale nakonec to obrana Ústí zvládá a odehrává míč.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut hry. Dokáže Varnsdorf v severočeském derby vyrovnat hru?

78
    Obdobná situace na druhé straně, kde Ústí zmařilo postup soupeře po jeho pravé straně.

77
    Ústí vybojovalo míč a ihned vrhlo své síly do útoku. Obrana Varnsdorfu se dokázala včas vrátit a zabránit zakončení.

76
    Přihrávka na levou stranu, ale za našla jen obránce v červeném dresu a z tohoto útoku nebude pro domácí celek nic.

75
    Patnáct minut do konce zápasu a domácí ztrácejí jednu jedinou branku na svého soupeře.

73
    Po útoku domácích bude následovat odkop od branky Ústí.

71
    Útočná snaha po pravé straně, ale nakonec dokázal brankář být nejrychlejší a dostává míč pod svou kontrolu.

70
    Tam se však výrazně momentálně neprosadilo a jejich soupeř získává míč pod svou kontrolu.

69
    Rohový kop Varnsdorfu neznamenal pro soupeře vážné nebezpečí a Ústí se dostává zpět na polovinu Varnsdorfu.

67
    Souboj o míč na půlící čáře, kde se snaží domácí hráči dostat co nejblíže k brance Ústí a vsítit další svou branku.