Benešov – Táborsko 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Chrudim 1:3 (kon.) | Pardubice – Velká Bíteš 7:0 (kon.)
Varnsdorf – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Žižkov 1:0 (kon.) | Sereď – Znojmo 1:0 (kon.)
Uničov – Prostějov 1:2 (kon.) | Nitra – Brno 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec 0:1 (kon.)
Žilina – Jihlava 2:0 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 2:1 (kon.)

86
    Blíží se závěr tohoto přípravného souboje. Favorit ze druhé ligy je i nadále o krůček pozadu, hosté mají ještě zhruba pět minut na to, aby minimálně srovnali.

74
    Benešov právě vstřelil branku!
    Třetiligový tým se překvapivě ujímá vedení! Došlo ke špatné komunikaci mezi brankářem a stoperem, čehož využil skórující VOJTĚCH ENGELMANN!

61
    Rozběhla se závěrečná třetina zápasu. Po delší době o sobě dali vědět také domácí fotbalista, zasahovat musel brankář Táborska.

46

Druhý poločas začne za malou chvíli.

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Zatím jsme branku neviděli, blíže k ní měli hosté, kteří drželi po většinu první půle míč na svých kopačkách.

Střely na branku: 0-4
    Střely mimo branku: 0-1
    Rohové kopy: 2-5

45+1

38
    Druholigový celek zahrozil po pravé straně hřiště, vybojoval roh. Na svém kontě má už pět rohových kopů, soupeř dva.

31
    Úvodní třicetiminutovka tohoto utkání je za námi. Táborsko je podle očekávání aktivnějším a nebezpečnějším týmem.

1

SK Benešov: Tetour – Filip, Pedro, Engelmann, Klauz, Švantner, Hampl, Vrňák, Srb, Brokeš, Lauricella
    Náhradníci: Rotbauer, Rataj, Urban, Procházka, Zoubek, Novák

FC MAS Táborsko: Šiman – Navrátil, Zárybnický, Čermák, P. Pilík, T. Pilík, Klusák, Toutou, Kodad, Kopřiva, Frýdek
    Náhradníci: Zadražil, Hasil, Kučera, Krobot, Musiol, Březina, Almeida

Rozhodčí: Budil – Brýl, Šonský.

Zdravím všechny fotbalové příznivce. V sobotu pokračuje příprava, která nabídne několik zápasů. FC MAS Táborsko v jednom z nich narazí na SK Benešov. Hrát se bude na umělém trávníku v Benešově.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.