Finsko – Česko | 1:3 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 4:2 (kon.) |
NY Rangers – Carolina | 0:3 (kon.) | | | Boston – Los Angeles | 5:4 (po pr.) | | | Buffalo – Detroit | 3:1 (kon.) |
New Jersey – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | NY Islanders – Colorado | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Anaheim | 6:2 (kon.) |
St. Louis – Nashville | 3:2 (kon.) | | | Ottawa – Winnipeg | 5:2 (kon.) | | | Arizona – Dallas | 3:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 4:1 (kon.) |
Česko – Švédsko | 7:6 (po pr.) |
Česko – Finsko | 0:2 (kon.) |
Česko – Rakousko | 6:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi | 5:2 (kon.) | | | Letňany – Děčín | 3:13 (kon.) | | | Nymburk – Kobra | 5:4 (po pr.) |
Kolín – Klatovy | 3:6 (kon.) | | | Jablonec n/N – Sokolov | 3:7 (kon.) | | | Vrchlabí – Řisuty | 15:0 (kon.) |
Trutnov – Bílina | 6:5 (kon.) |
SHK Hodonín – Písek | 5:3 (kon.) | | | Orlová – Havlíčkův Brod | 4:8 (kon.) | | | Opava – Mor. Budějovice | 7:2 (kon.) |
Nový Jičín – Žďár n/S | 2:3 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Tábor | 8:3 (kon.) | | | Kopřivnice – David Servis | 6:2 (kon.) |
Šumperk – Pelhřimov | 6:3 (kon.) |
Nový Jičín B – Studénka | 3:13 (kon.) | | | Černošice – Rakovník | 9:3 (kon.) | | | Telč – Strakonice | 3:4 (po pr.) |
Tachov – Klatovy | 3:9 (kon.) | | | Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B | 5:5 (kon.) | | | HC Turnov – Č. Lípa | 5:2 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 6:5 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 14:2 (kon.) | | | Uh.Brod – Velká Bíteš | 6:2 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Bohumín | 4:1 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 6:5 (po pr.) | | | SK Karviná – Krnov | 0:6 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 0:7 (kon.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 8:4 (kon.) | | | Poděbrady – Žabonosy | 4:3 (po pr.) |
Veselí nLuž. – Milevsko | 3:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Březina | 9:2 (kon.) | | | Kaznějov – HC Rokycany | 2:4 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Jičín | 3:1 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Blansko | 1:6 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Mělník | 1:5 (kon.) |
Slovensko – Ruský olympijský tím | 5:1 (kon.) |
Klášterec nO – Litoměřice B | 3:2 (kon.) | | | Louny – Kadaň | 6:5 (1:0 po s.n.) |
konec
Švédsko
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
Rusko
52:54
|
Švédové ale dávají Rusům možnost k opětovnému srovnání. Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici Viktor Lööv.
|
|
48:19
|
Celou situaci ale dalším vyloučením na ruské straně odnáší Světlakov, který putuje na trestnou lavici za podrážení.
|
|
47:47
|
Běreglazov si počínal nedovoleným bránění proti soupeři, za což dle pravidel bude muset usednout na trestnou lavici.
|
|
39:40
|
Podruhé v dnešním zápase míří na trestnou lavici Dahlbeck, který osekával soupeře a to neuniklo pozornosti hlavních sudích.
|
|
34:07
|
Obránce Dahlbeck to ale přehnal s důrazem a za vysokou hůl odchází za katr.
|
|
28:28
|
Rasmussen se dopustil dalšího faulu, tentokrát podrážení, za což odchází na trestnou lavici.
|
|
19:58
|
Dvě sekundy před koncem první části je ještě na trestnou lavici poslán Kadějkin, který držel protihráče v útočném pásmu více, než je zdrávo.
|
|
06:58
|
Nyní se navíc Rusové ochuzují o zbytek přesilové hry zbytečným faulem Rafikova v útočném pásmu, který nedovoleně bránil jednoho ze Švédů. Hra pokračuje ve čtyřech na obou stranách.
|
|
04:28 Vyloučení Rasmussena na 2+2 za vysokou hůl.
|
||
04:28
|
Bemström se dostal až za útočnou modrou, odkud poslal pozdravm Bobkovi směrem na vyrážečku, následně se ale Rasmussen dopustil v útočném pásmu hry vysokou holí, za což ho hlavní rozhodčí posílá rovnou na dvě plus dvě minuty na trestnou lavici.
|
Branky a nahrávky:
23. Lindqvist (Nilsson, Lundeström), 32. Larsson (Sylvegård, Holm), 53. Lundeström (Lilja), 60. Händemark (Larsson) – 41. Nikoncev (Šipačov, Alexej Vasilevskij), 51. I. Michejev (TS)
Rozhodčí: Kova, Vikman – Nordlander, Malmqvist.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Hellberg (Reideborn) – Sellgren, Persson, Dahlbeck (A), Lööv, Nilsson, Holm (C) – Lilja, Bemström, Rasmussen (A) – Lindqvist, Lundeström, Bromé – Davidsson, Kellman, Nygard – Larsson, Händemark, Sylvegård.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Bobkov (Konovalov) – Kulik, Mironov, Zub (A), Běreglazov, Alexej Vasilevskij, Arzamascev, Jelesin, Rafikov – Burdasov, Kadějkin, Kručinin – Okulov, Světlakov, Kuzmenko – Šipačov (C), Nikoncev (A), Kagarlickij – Šumakov, I. Michejev, Zernov – Slepec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Bobkov (Konovalov) – Kulik, Mironov, Zub (A), Běreglazov, Alexej Vasilevskij, Arzamascev, Jelesin, Rafikov – Burdasov, Kadějkin, Kručinin – Okulov, Světlakov, Kuzmenko – Šipačov (C), Nikoncev (A), Kagarlickij – Šumakov, I. Michejev, Zernov – Slepec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kova, Vikman – Nordlander, Malmqvist.
Diváci:
Daniel Gargulák