Nottingham – Brentford 2:1 (kon.) | Stoke – West Brom 0:1 (kon.)
Stoke City
0:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 09.02.2019, 18:30 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglická Championship • 31. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty. (20:29:59)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:2.
    Střely mimo: 7:7.
    Rohy: 5:4.
    Ofsajdy: 0:2.
    Fauly: 11:11.

Je za námi zajímavé utkání, které končí výsledkem 0:1 z pohledu domácího mužstva. Fotbalisté Stoke City se celý druhý poločas marně snažili s výsledkem něco udělat. Rozhodujcí a jedinou trefu v duelu zaznamenal ve 25. minutě Gayle.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Ince, přichází Shawcross.
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Gayle, přichází Bartley.

90+2
    Autor dosud jediné trefy dostává žlutou kartu za přerušení útoku na polovině hřiště. Určitě mu to vadit nebude.

90+1
    Rozhodčí nastavil zápas o čtyři minuty.

90
    Domácí posílají do vápna soupeře další centry, ale zatím jim to není nic platné.

86
    Centr z pravé strany oslovil Vokese, jenže útočník Stoke mířil vedle. Od branky bude vykopávat Johnstone.

85
    S míčem na vlastní polovině kombinují domácí fotbalisté.

84
    Stoke mělo skvělou příležitost v podobě přímého kopu. Střely ze zhruba třiadvaceti metrů se ujal Ince, jenže branku přestřelil.

83
    Ince si navedl míč stejně jako to dělává Arjen Robben z Bayernu Mnichov. Bohužel pro domácí trefil prvního protihráče v cestě.

82
    Montero se dostal ve vápně ke střele, ale ta mu vůbec nevyšla. Mířila směrem k rohovému praporku, nakonec je to aut pro domácí.

81
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Woods, přichází Berahino.

81
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Johansen, přichází Harper.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Hosté jsou stále ve vedení, byť domácí svého soupeře ve druhé půli přehrávají.

79
    Hosté si přihrávají na polovině hřiště, jsou však velmi daleko od dostřelu na branku Butlanda. Mají však v zádech náskok jednoho gólu, což jim zřejmě stačí.