Union Berlín – Sandhausen 2:0 (kon.) | Bochum – Paderborn 1:2 (kon.) | Fürth – Duisburg 1:0 (kon.)
VfL Bochum
1:2 (0:2)
SC Paderborn 07
Sobota 09.02.2019, 13:00 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • 2. německá Bundesliga • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:59:31)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 19:14.

Je konec. Paderborn dnes dokázal zvítězit na půdě Bochumu 2:1 a připisuje si tři body do tabulky, ve které se posouvá na páté místo.
    Už v první minutě poslal hosty do vedení po skvělé střele Zolinski. Následně byla hra vyrovnaná a byly slyšet taky tyče. Nakonec jsme se gólu dočkali ještě v nastaveném čase, kdy se prosadil Michel. Ve druhém poločasu hra nebyla tak atraktivní, ale v 80. minutě se prosadil Hinterseer, který tak snížil. Následně ale už domácí nedokázali srovnat.

90+5

90+5
    Následně ale přišel faul z domácí strany a to je pravděpodobně konec nadějí Bochumu.

90+4
    Domácí ještě získali volný kop, což je jejich poslední šance.

90+4
    Posléze se ovšem hostující hráč ocitl v ofsajdu, ale to už zbývá pár vteřin do konce dnešního zápasu.

90+3
    Tekpetey se dopustil faulu na polovině soupeře.

90+3
    Brankář Riemann nyní musel jít z brány skoro, až na polovinu hrací plochy, aby byl u balónu dříve, než soupeř.

90+2
    Hosté nyní získali balón a pokoušejí se o nákopy do vápna, což se jim ale moc nedaří.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1
    Posléze se domácí mužstvo dopustilo faulu ve středu hřiště, což hraje Paderbornu do karet.

90
    Ovšem následný centr nic vážnějšího nepřinesl a obrana Paderbornu odkopla balón.

89
    Tekpetey ještě následně obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.

89
    Bochum získal volný kop na levé straně a může vyrovnat na 2:2.

88
    Domácí se dožadovali penalty, ale nakonec je z toho pouze ofsajd.

87
    Následná rána ale letěla jen do míst, kde byl připraven Riemann a stále je to o gól.

86
    Nyní Paderborn získal přímý kop z velice dobré pozice, když byl opět atakován Tekpetey.