Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
Edmonton Oilers
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
San Jose Sharks
Neděle 10.02.2019, 01:20 • Rogers Place, Edmonton • NHL

57:06
    Lucic (EDM) nabral dobrou rychlost a pravém rohu obranného pásma soupeře přišpendlil Šimka na mantinel. Pravá ruka bývalého hráče Bostonu byla hodně aktivní. Lucic dostává dvě minuty za faul loktem.

47:51
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

30:28
    Meier (SJS) podrazil z pravé strany Manninga za domácí brankou a bude hrát chvíli čtyři na čtyři.

29:06
    Klefbom (EDM) se diví, ale za nedovolené bránění na levé straně útočného pásma dostává dvě minuty.

24:26
    Hosté budou hrát přesilovku pět na tři. Larsson vyhodil kotouč mimo hrací plochu.

22:48
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., podrážení).

14:33
    Draisaitl (EDM) a Goodrow (SJS) si cosi pověděli v útočném pásmu domácích a celá jejich debata pokračovala do střední třetiny, kde po krosčeku útočníka Sharks na Němce v barvách Edmontonu už se rozhodli sudí vylučovat. Uvidíme hru čtyři na čtyři.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 32. Nugent-Hopkins (Chiasson), 55. Kassian (A. Larsson) – 11. Labanc (J. Thornton, Sörensen), 13. E. Kane (Donskoi, Hertl), 27. Labanc (Meier, E. Kane), 42. Labanc (J. Thornton, Dillon), 45. Hertl

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson, Klefbom, K. Russell, Nurse, Gravel, Manning – Rattie, McDavid (C), Draisaitl – Chiasson, Nugent-Hopkins (A), Lucic (A) – Kassian, Malone, Khaira – Puljujärvi, Brodziak, Rieder.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, R. Šimek, Heed, Vlasic, Braun, Dillon – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Gambrell, Goodrow.

Rozhodčí: Pollock, Luxmore – Daisy, Pancich

Diváci: 18 347