Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
Nashville Predators
4:5 (0:0, 1:3, 3:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 10.02.2019, 18:30 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:31:14)

1. Vladimir Tarasenko (STL) 3+0
    2. Viktor Arvidsson (NSH) 2+0
    3. Ryan Johansen (NSH) 0+2

St. Louis Blues zvítězilo na ledě Nashville 5:4 po prodloužení.
    Na začátku utkání byli Predators o něco aktivnějším týmem a rychle chtěli odčinit nepovedený zápas, který spolu tato mužstva odehrála před méně, než dvaceti čtyřmi hodinami. Následně se ale hra už srovnala a v největší šanci byl v 15. minutě hostující Zachary Sanford, ovšem ten gól nevstřelil.
    Ve 23. minutě poslal hosty do vedení Alex Pietrangelo. O dvě minuty se prosadil také Vladimir Tarasenko a St. Louis šlo do vedení 2:0. Ovšem o pětadvacet vteřin později snížil Viktor Arvidsson, ale po dalších pětačtyřiceti sekundách poslal hosty zpátky do dvoubrankového vedení Tyler Bozak.
    Ve 43. minutě snížil Roman Josi a Nashville hrál jako vyměněný. To domácí potvrdili také ve 47. minutě, jelikož srovnal Viktor Arvidsson. O minutu později ovšem poslal hosty do vedení Vladimir Tarasenko. V 53. minutě ale srovnal Filip Forsberg a nakonec se šlo do prodloužení. V něm se po šestnácti vteřinách prosadil Vladimir Tarasenko, který tak zkompletoval hattrick.

60:16 Vladimir TARASENKO - 4:5

60:16
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto po šestnácti vteřinách v prodloužení! VLADIMIR TARASENKO se dostal ke kotouči ve středním pásmu, se kterým se posléze dostal z pravé strany parádně kolem obránců, až do střelecké pozice a ránou k levé tyči ukončil zápas. Asistence: Ryan O'Reilly a Colton Parayko.

60:01

Základní hrací doba je u konce a o vítězi stále není rozhodnuto, jelikož ve třetí třetině se Nashville vzchopil a dvakrát srovnal.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:21
    Tvrdá rána domácího hráče z pravé strany skončila jen na zákroku hostujícího gólmana.

59:00
    Juuse Saros fantasticky zneškodnil dvě střely hostů a pro Nashville to dopadlo velice dobře. Následuje buly ve středním pásmu.

58:48
    Nyní se pro změnu dostali do zakončení na druhé straně hosté, ale to nic nepřineslo.

58:33
    Posléze chtěl hattrick zkompletovat Viktor Arvidsson, ale Jake Allen předvedl důležitý zákrok.

58:18
    Domácí rozjeli svou akci zpoza své brány, ale následně zavezli kotouč jen za bránou St. Louis Blues.

57:47
    Laciné zakázané uvolnění St. Louis Blues a následuje tak vhazování před bránou Jake Allena.

56:42
    Filip Forsberg si skvěle počkal, ale následně zakončil pouze vedle hostující svatyně.

56:25
    Calle Järnkrok to zkoušel z pravé strany, ale Jake Allen si s jeho pokusem poradil.

55:25
    Nyní je hra opět přerušena a následuje tak poslední komerční přestávka.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 26. Arvidsson (Ellis, Josi), 43. Josi (Fiala, Ellis), 47. Arvidsson (Johansen, Ekholm), 53. F. Forsberg (Johansen) – 23. Pietrangelo (Thomas, R. O'Reilly), 25. Tarasenko (Bouwmeester, Parayko), 26. Bozak (Schwartz, Steen), 48. Tarasenko (R. O'Reilly, Bouwmeester), 61. Tarasenko (R. O'Reilly, Parayko)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Bonino, Fiala – Järnkrok, Turris, Sissons – Hartman, B. Boyle, C. McLeod.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), R. O'Reilly, B. Schenn – Steen (A), Bozak, Schwartz – Maroon, Sundqvist, Sanford – Thomas, Barbašev, MacEachern.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Chris Schlenker – Steve Barton, Tony Sericolo