Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
Boston Bruins
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Colorado Avalanche
Neděle 10.02.2019, 21:10 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (23:57:57)

Československá stopa:

Jaroslav Halák (BOS), 1 inkasovaný gól, 97,2% zákroků, Slovensko
    Zdeno Chára (BOS), 0+0, +/-: -1, 2 střely, 3 hity, čas na ledě: 20:23, Slovensko
    Peter Cehlárik (BOS), 0+0, +/-: 0, 1 střela, 1 hit, čas na ledě: 9:14, Slovensko
    David Krejčí (BOS), 0+0, +/-: 0, 2 střely, 1 hit, čas na ledě: 18:31, Česko
    David Pastrňák (BOS), 0+0, +/-: 0, 2 střely, 0 hitů, čas na ledě: 20:42, Česko.

Buly: 33-29.

Utkání skončilo! Boston zvítězil 2:1 po prodloužení a upevnil si svou pozici. První trefu v utkání dalo Colorado zásluhou Nathana MacKinnona. Na tento gól odpověděl na začátku druhé periody John Moore. Rozhodnutí přinesl gól Brada Marchanda z poslední minuty prodloužení.

64:04 Brad MARCHAND - 2:1

64:04
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston rozhoduje utkání ve svůj prospěch. Elitní dvojice útočníků Bruins se dokázala udržet v pásmu. Bergeron přenechal kotouč BRADU MARCHANDOVI, který si najel do lepší pozice mezi kruhy. Jeho přízemní střela byla lehce tečována obráncem hostů a zaplula až za záda bezmocného Varlamova. 2:1 po prodloužení. Asistence: Patrice Bergeron a Torey Krug.

63:48
    Torey Krug získal na rychlosti a projel kolem brány Colorada. Vybruslil si až před bránu, odkud se snažil zamést touš do brány. Varlamov byl zase jistý.

63:15
    Nordström se zamotal do své akce a nedokázal projet do útočného pásma. Colorado se dobře ubránilo.

62:47
    Hosté drží puk na hokejkách. Rozhodně nikam nespěchají.

62:14
    Také Jaroslav Halák vytahuje velký zákrok! Calvert objel bránu a zjevil se úplně sám před brankovištěm. Halák si na jeho střelu počkal a udržel jí ve své moci.

61:42
    Girard tak dlouho čekal s tím co provede, až vyjel z útočného pásma. Colorado drží puk už dlouho.

60:48
    Marchand se dostal ke střele z první, ale Semjon Varlamov si připsal už druhý důležitý zákrok v tomto prodloužení.

60:12
    Kuraly uvolnil před bránou McAvoye, jehož pohotová rána skončila na rameni Varlamova.

60:01

Čeká nás prodloužení. Oba týmy dnes vybojovaly bod a nutno říct, že zaslouženě. Uvidíme, jestli se zápas rozhodne již v prodloužení nebo až v nájezdové loterii. Střely na bránu: 31-34.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 24. J. Moore (McAvoy, Marchand), 65. Marchand (Bergeron, Krug) – 20. MacKinnon (Landeskog, Compher)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), K. Miller, Krug, Carlo, J. Moore – Heinen, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí (A), Cehlárik – Frederic, Kuraly, DeBrusk – Wagner, Acciari, Nordström.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Compher, Kerfoot – Calvert, Söderberg, Nieto – Andrighetto, Dries, Greer.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Miller, Gibbs

Diváci: 17 565