konec
Sjezd žen, Åre

Vítěz: I. Štuhecová (SLO)

Neděle 10.02.2019, 12:30 • Åre (Švédsko) • MS v alpském lyžování
     
    Z dnešního Sjezdů žen je to ode mne vše a těším se s vámi u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek nedělního odpoledne. (13:37:27)
     
    Kompletní výsledky závodu:
    1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:01.74
    2. Corinne Suterová (SUI) +0.23
    3. Lindsey Vonnová (USA) +0.49
    4. Stephanie Venierová (AUT) +0.53
    5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.59
    6. Nicol Delagová (ITA) +0.62
    7. Ramona Siebenhofer (AUT) +0.64
    8. Lara Gut-Behramiová (SUI) +0.78
    9. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0.81
    9. Tamara Tipplerová (AUT) +0.81
    11. Viktoria Rebensburgová (GER) +0.82
    12. Michaela Wenigová (GER) +0.90
    13. Kira Weidleová (GER) +0.94
    14. Nadia Fanchiniová (ITA) +1.00
    15. Sofia Goggiaová (ITA) +1.02
    16. Joana Hählenová (SUI) +1.16
    17. Ester Ledecká (CZE) +1.17
    18. Tina Weiratherová (LIE) +1.26
    19. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1.34
    20. Romane Miradoliová (FRA) +1.36
    20. Jasmine Fluryová (SUI) +1.36
    22. Alice Merryweatherová (USA) +1.52
    23. Meike Pfisterová (GER) +1.56
    24. Lin Ivarssonová (SWE) +1.66
    25. Lisa Hörnbladová (SWE) +1.86
    26. Tiffany Gauthierová (FRA) +1.90
    27. Alexandra Colettiová (MON) +1.91
    28. Roni Remmeová (CAN) +2.09
    29. Francesca Marsagliaová (ITA) +2.13
    30. Greta Smallová (AUS) +2.22
    31. Julija Pleškovová (RUS) +2.23
    32. Marie-Michèle Gagnonová (CAN) +2.32
    33. Maruša Ferková (SLO) +2.35
    34. Ida Dannewitzová (SWI) +2.54
    35. Helena Rapaportová (SWE) +2.97
    36. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +2.99
    37. Ania Monica Caillová (ROU) +3.79.
     
    Pořadí na prvních třech pozicích:

    1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:01.74
    2. Corinne Suterová (SWI) +0.23
    3. Lindsey Vonnová (USA) + 0.49

    Česká stopa:

    17. Ester Ledecká v cíli obsazuje s časem 1:02.91 sedmnácté místo.
     
    30
    Roni Remmeová (CAN) má ztrátu +2.09 a končí na 28. místě.
     
    29
    Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) nadějná norská závodnice, která je ještě v juniorské věku, zajíždí jízdu s časem 1:03.08 a obsazuje 19. místo.
     
    28
    Alexandra Colettiová (MON) končí se ztrátou +1.91 na 26 místě.
     
    28
    Alexandra Colettiová (MON) má už na prvním mezičase ztrátu přes půl vteřiny.
     
    27
    Meike Pfisterová (GER) má v cíli ztrátu +1.56 a patří ji v cíli 22 pozice.
     
    26
    Francesca Marsagliová (ITA) má v cíli ztrátu 2.13 a řadí se na pozici s číslem 25.
     
    26
    Francesca Marsagliová (ITA) je na třetím mezičase a její ztráta už je +1.76.
     
    25
    Lin Ivarssonová (SWE) obsazuje se svou jízdu 25. pozici.
     
    25
    Lin Ivarssonová (SWE) má na třetím mezičase vlivem se rozevláté jízdy ztrátu +1.42.
     
    24
    Lisa Hörnbladová (SWE) nakonec končí se ztrátou 1:86 na 22 místě.
     
    24
    Lisa Hörnbladová (SWE) ve své jízdě střádá malé chyby a na druhém mezi čase už nabírá ztrátu přes vteřinu.
     
    23
    Tiffany Gauthierová (FRA) se řadí na 22. místo se ztrátou okolo dvou vteřin.
     
    22
    Marie-Michéle Gagnonová (CAN) nepředvedla nejpovedenější jízdu a končí na poslední 22 pozici se ztrátou přes dvě sekundy.
     
    22
    Marie-Michéle Gagnonová (CAN) už má na druhém mezičase ztrátu přes jednu vteřinu.
     
    22
    Marie-Michéle Gagnonová (CAN) má na prvním mezičase ztrátu 27 setin.
     
    21
    Alice Merryweatherová (USA) má v cíli ztrátu přes sekundu a půl a obsazuje poslední 21 místo.
     
    Průběžné pořadí na prvních třech pozicích:
    1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:01.74
    2. Corinne Suterová (SWI) +0.23
    3. Lindsey Vonnová (USA) + 0.49

    Jan Meichsner

    Konečné pořadí:
    1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:01.74
    2. Corinne Suterová (SUI) +0.23
    3. Lindsey Vonnová (USA) +0.49
    4. Stephanie Venierová (AUT) +0.53
    5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.59
    6. Nicol Delagová (ITA) +0.62
    7. Ramona Siebenhofer (AUT) +0.64
    8. Lara Gut-Behramiová (SUI) +0.78
    9. Nicole Schmidhoferová (AUT) +0.81
    9. Tamara Tipplerová (AUT) +0.81
    11. Viktoria Rebensburgová (GER) +0.82
    12. Michaela Wenigová (GER) +0.90
    13. Kira Weidleová (GER) +0.94
    14. Nadia Fanchiniová (ITA) +1.00
    15. Sofia Goggiaová (ITA) +1.02
    16. Joana Hählenová (SUI) +1.16
    17. Ester Ledecká (CZE) +1.17
    18. Tina Weiratherová (LIE) +1.26
    19. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1.34
    20. Romane Miradoliová (FRA) +1.36
    20. Jasmine Fluryová (SUI) +1.36
    22. Alice Merryweatherová (USA) +1.52
    23. Meike Pfisterová (GER) +1.56
    24. Lin Ivarssonová (SWE) +1.66
    25. Lisa Hörnbladová (SWE) +1.86
    26. Tiffany Gauthierová (FRA) +1.90
    27. Alexandra Colettiová (MON) +1.91
    28. Roni Remmeová (CAN) +2.09
    29. Francesca Marsagliaová (ITA) +2.13
    30. Greta Smallová (AUS) +2.22
    31. Julija Pleškovová (RUS) +2.23
    32. Marie-Michèle Gagnonová (CAN) +2.32
    33. Maruša Ferková (SLO) +2.35
    34. Ida Dannewitzová (SWI) +2.54
    35. Helena Rapaportová (SWE) +2.97
    36. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +2.99
    37. Ania Monica Caillová (ROU) +3.79
    Startovní listina:
    1. Viktoria Rebensburgová (GER)
    2. Jasmine Fluryová (SUI)
    3. Lindsey Vonnová (USA)
    4. Nadia Fanchiniová (ITA)
    5. Goggiová Sofia (ITA)
    6. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
    7. Venierová Stephanie (AUT)
    8. Nicol Delagová (ITA)
    9. Ilka Štuhecová (SLO)
    10. Tamara Tipplerová (AUT)
    11. Kira Weidleová (GER)
    12. Michaela Wenigová (GER)
    13. Ramona Seibenhoferová (AUT)
    14. Joana Haehlenová (SUI)
    15. Nicole Schmidhoferová (AUT)
    16. Romane Miradoliová (FRA)
    17. Tina Weiratherová (LIE)
    18. Lara Gut-Behramiová (SUI)
    19. Corinne Suterová (SUI)
    20. Ester Ledecká (CZE)
    21. Alice Merryweatherová (USA)
    22. Marie-Michele Gagnonová (CAN)
    23. Tiffany Gauthierová (FRA)
    24. Lisa Hoernbladová (SWE)
    25. Lin Ivarssonová (SWE)
    26. Francesca Marsagliaová (ITA)
    27. Meike Pfisterová (GER)
    28. Alexandra Colettiová (MON)
    29. Vickhoff Kajsa Lieová (NOR)
    30. Roni Remmeová (CAN)
    31. Aleksandra Prokopyeva (RUS)
    32. Lulija Pleshkova (RUS)
    33. Greta Smallová (AUS)
    34. Maruša Ferková (SLO)
    35. Helena Rapaportová (SWE)
    36. Ida Dannewitzová (SWE)
    37. Monica Ania Caillová (ROU)