Arka – Korona 1:2 (kon.) | Wisła Pł. – Legia 0:1 (kon.)
Arka Gdynia
1:2 (0:2)
Korona Kielce
Neděle 10.02.2019, 15:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Polská Ekstraklasa • 21. kolo

I přes velkou snahu po celý druhý poločas dokázala Arka Gdynia pouze snížit na 1.2 zásluhou náhradníka Siemaszka. Tři body si odváží Korona Kielce, která se trefovala v prvních 45 minutách hry a poté se již soustředila pouze na čistou destrukci, což ale hráči Korony ovládají na výbornou. Hezký podvečer přeji všem. (17:33:15)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:17.

90+5

90+5
    Centr z levé strany sbírá do náručí brankář Kielce.

90+5
    Nastala poslední minuta, ale hra se odvíjí daleko od branky Miškiewicze.

90+4
    Rohový kop pro Koronu Kielce.

90+3
    Střela hráče Kielce byla zablokována vracejícím se obráncem.

90+2
    Hlavičkový pokus zády brance většinou neslaví úspěch a je tomu tak i dnes.

90+1
    Domácí hráči možná chtějí až příliš na úkor přesnosti.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

89
    Hráči Kielce už pouze plánovaně zdržují a sází na čistě destrukční taktiku.

88
    Dle sudího nebyl domácí hráč přidržen v osobním souboji.

87
    Dobrou kopací techniku předvedl i hlavní rozhodčí aby zrychlil hru. I tak se bude nastavovat odhadem více než 5 minut.

86
    Teď neudrželi nervy na uzdě domácí fanoušci a těsně vedl Gnjatiče přiletěl dělobuch.